Merge Dragons! Sevgililer Günü temalı etkinliğini duyurdu!

Merge Dragons! My Sweet Valentine etkinliği ile gönülleri fethediyor!
Lords mobile bilgisayardan nasıl oynanır,bluestacks


Gram Games, Merge Dragons!’da My Sweet Valentine etkinliğini başlattı. Bu etkinlikte oyuncular Sevgililer Günü temalı ağaçlardan yepyeni ikramlar toplayacak. 

Lords mobile bilgisayardan nasıl oynanır,bluestacks

Zynga’nın bir yan kuruluşu olan Gram Games, Merge Dragons oyununa Sevgililer Günü ruhunu taşıyor. Oyuna gelen yeni My Sweet Valentine etkinliği sayesinde oyuncular özel bir haritada keşfe çıkabilecek. Ayrıca etkinlik boyunca, Sevgililer Günü temalı ağaçlardan özel ikramlar toplama fırsatını da yakalayabileceksiniz.

Lords mobile bilgisayardan nasıl oynanır,bluestacks

My Sweet Valentine 12-15 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek. Her etkinlikte olduğu gibi, burada da belirli bir puana ulaşabilenler eşsiz hazineleri kapacak.

Gram Games’in Baş Ürün Sorumlusu Eren Yanık, “My Sweet Valentine etkinliği, sevgiyi oyuncularımızla paylaşmak için müthiş bir fırsat,” dedi. “Bu etkinlik ve yeni ödüllerle oyuncularımızın yüzlerinin gülmesini ve hafta sonlarına neşe gelmesini umuyoruz.”

Lords mobile bilgisayardan nasıl oynanır,bluestacks

Merge Dragons! bu yeni etkinlikle oyuncuların kalbini çalacak gibi görünüyor. 😊 Eğer siz halihazırda Merge Dragons! oyununu seviyor, ancak bir yandan da bilgisayardan oynayıp oynayamayacağınızı merak ediyorsanız “Merge Dragons bilgisayardan nasıl oynanır?” başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts