Mobil Oyun Osmanlı’nın Yükselişi İçin Ön Kayıt Başladı

Mobil Oyun Osmanlı’nın Yükselişi
Mobil Oyun Osmanlı’nın Yükselişi

Osmanlı’nın Yükselişi’ne Ön Kayıt Yaptıranlara 100 Dolar Değerindeki Hediye Paketi Veriliyor

Revenge of Sultans’ın da yapımcısı olan ONEMT, yeni strateji oyunu Osmanlı’nın Yükselişi için ön kayıt sürecini başlattı ve ön kayıt yaptıran tüm oyuncuların 100 $ değerinde hediye paketi kazanacağını duyurdu.

Revenge of Sultans’ın yapımcısı olan ONEMT, yeni MMORTS (Çevrimiçi Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu) olan Osmanlının Yükselişi adlı oyununun ön kayıt sürecini tüm oyuncular için aktif hale getirdi. 18 Mayısta açılan ön kayıtlara katılan tüm oyuncular, oyun başladığında 100 dolar değerindeki bir hediye paketine sahip olacak.

Osmanlı’nın Yükselişi, arka planda Osmanlı İmparatorluğunu konu alan ilk ve tek gerçek zamanlı strateji oyunu olma iddiası ile piyasaya çıkıyor. 

https://youtu.be/XVShQCNw86s

Kendinizi Osmanlı İmparatorluğunun içinde hissedeceksiniz

Revenge of Sultans’dan farklı olarak, Osmanlı’nın Yükselişi ile oyunun her anında kendinizi Osmanlı İmparatorluğunun içinde yaşıyormuş gibi hissedebileceksiniz. Geliştirici oyunun kuralı şöyle açıklıyor: “Savaşta atalarının mirasını inşa ederken, gerçek bir imparator gibi cesaretli bir şekilde saldır; lonca üyelerine destek çık; topraklarını koru, gerekirse geri çekilmekten bile kaçınma; savaş becerilerini bu oyunda ortaya çıkarman gerekecek”

ONEMT resmi web sitesinden oyun için ön kaydınızı yapabilirsiniz. Ayrıca oyun başladığında 100 dolar değerinde ücretsiz paketi almak için email kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın. Ayrıca daha fazla mobil oyun fırsatları için Mobidictum’u takip etmeyi unutmayın. 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler