Mobil PUBG 17 Ülkede iOS Listelerinin Üst Sıralarında

Mobil PUBG 17 Ülkede iOS Listelerinin Üst Sıralarında
Mobil PUBG 17 Ülkede iOS Listelerinin Üst Sıralarında

Mobil PUBG 17 Ülkede Listelerde Hakimiyet Sağladı

App Annie’ye göre Mobil PUBG, iOS’un ücretsiz oyunlar bölümünde 17 farklı ülkede lansmandan sonraki 24 saat içinde en üst sırada yer aldı. Piyasa için veri sağlayan şirket, PUBG Mobile’ın bugün, öğleden sonra 3’den bu yana Kanada, Avustralya ve Singapur gibi ülkelerde en üst sıralarda olduğunu belirtti.

Çinli yayıncılık devi Tencent’in Playerunknown’s Battlegrounds mobil versiyonu, İngiltere, Hollanda, İspanya, Almanya ve ABD’de de ikinci sırada. Battle Royale moduna sahip oyunlar, Epic Games’in Fortnite ve NetEase’in Knives Out gibi türdeki oyunları ile birlikte, mobil cihazlarda popülaritesi artıyor. Google Play ve iOS App Store’da yalnızca 250 milyona varan indirmelere katkıda bulunuyor.

PUBG Mobile’ı bilgisayara indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

PUBG Mobile dünyada ilk olarak Çin’i ele geçirdi

Haberler, PUBG’nin, Tencent ve PUBG Corp’dan kısa bir süre sonra, geçen Kasım ayında cep telefonuna gelmesi ile başladı.

Çin, PUBG: Exhilarating Battlefield ve PUBG: Army Attack’in 9 Şubat’ta piyasaya sunulmasıyla popüler Battle Royale oyunları tarafından ele geçen ilk bölge oldu. İkili, iOS App Store’da en çok indirilen iki uygulama haline geldiklerinden günler içinde bir sıçrama yaşadı.

PUBG Mobile ayrıca, önceki sürümlerden olan Exhilarating Battlefield’dan daha çok bilgisayar sürümüne daha yakın olan Army Attack’a benziyor. En iyi ve en güncel mobil oyun haberleri için Mobidictum‘u takip edin!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts