Mobil RPG Seven Knights Güncellendi

Seven Knights

Mobil RPG Seven Knights karakterlerinin üst sınır

seviyesi arttı, oyuna 8 yeni savaşçı katıldı

Seven Knights

Karakter seviyesi için üst sınır 40’tan 46’ya çıkarıldı

Karakterler artık daha yetişkin görünüme ve daha orantılı gövdelere kavuştu

Seven Knights’a ve Japon oyun şirketi Falcom iş birliği ile 8 yeni karakter geldi

Netmarble Games, 2017 yılının başlamasına özel olarak, mobil RPG kategorisinde yer alan popüler oyunları Seven Knights için karakter seviyelerini yükselten bir güncelleme getirdi. Daha iyi görünüme kavuşan karakterlere ayrıca 8 yeni savaşçı katıldı.

Karakterlerin ulaşabileceği en yüksek seviye 40’tan 46’ya yükseltildi. Sınır yükseltme güncellemesi alan karakterler artık daha etkin ve çok yönlü hale gelirken, değerleri de yükseldi.

Özel etkinlik

Karakter seviyesi güncellemesinin şerefine Netmarble, 6 Yıldız Yedi Şövalye’ye birden fazla üstünleştirme oyunculara, oyundaki favori eşyalardan biri olan 6 Yıldız Yedi Şövalye Mücevher Bileti dağıtacağı bir haftalık bir etkinlik de düzendi. Üstünleştirme ve hediye biletlerin sayısında sınırlama bulunmazken 6 Yıldız Yedi Şövalye elde eden oyuncular ise, 6 Yıldız Yedi Şövalye Ekipman Bileti kazandı.

Seven Knights ayrıca karakterlerin görünümlerinde de değişiklikler yaptı. Daha dengeli hale gelen gövde yapısı, karakterlere daha yetişkin bir görüntü veriyor.

8 yeni savaşçı geldi

Japon oyun stüdyosu Falcom ile yapılan son iş birliği sayesinde, Seven Knights’a YS ve Trails isimli oyunlardan sekiz ana karakter eklendi: Adol, Alisa, Olivier, Ceis, Joshua, Laura, Leonhardt ve Renne. Karakterin son derece kaliteli olan kostümlerinin hepsi, orijinal oyunlardaki hallerine tamamen sadık.

Mart 1981’de kurulmuş Japon bir oyun stüdyosu olan Falcom, aralarında Xanadu, YS ve Trails’in de bulunduğu başarılı oyunların sahibi.

33 milyondan fazla indirmeyle dünya çapında son derece popüler olan Seven Knights, 400’ün üzerinde farklı karakter biriktirip geliştirerek eğlenebileceğiniz sıra tabanlı mobil bir RPG’dir.

Seven Knights Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Google Play Store: http://buff.ac/4cIw

App Store: http://buff.ac/4cIv

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için oyunun web sitesini ziyaret edebilirsiniz:

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler