Mobil Uygulamanız Mobile Up Programı İle Zirveye Ulaşıyor!

Mobile Up!

TİM – TEB Girişim Evi ve App Samurai iş birliği ile hayata geçen Mobile programı, tüm mobil uygulama kurucularına ve geliştiricilerine globalde sürdürülebilir başarıya ulaşmalarını sağlayacak programı hayata geçiriyor.Mobile Up!

TİM – TEB Girişim Evi’nin, hem Türkiye’de hem de global pazarda yer alan mobil uygulama temelli girişimlerin, sürdürülebilir bir şekilde büyümelerini ve pazarlama süreçlerini karlılaştırmasını sağlayan Mobile Up Programı, Türkiye’nin önde gelen Ad Tech girişimlerinden birisi olan App Samurai’ın desteğiyle başlıyor. Bugüne kadar 6000’den fazla uygulamanın 8 Milyondan fazla indirilmesini sağlayan App Samurai’ın yayınladığı reklamlar 10 Milyardan fazla kez görüntülendi.

Kuruluşunu takip eden 1,5 yıl içerisinde Techstars Berlin 2017 sınıfına seçilen ve ACT Ventures ile 500 Startups tarafından tohum yatırımı alan App Samurai, mobil pazarlama alanında Türkiye’de ve dünyada öncü şirketler arasında kendine yer bulmayı başardı.

25 Kasım ve 23 Aralık’ta iki oturumda düzenlenecek olan Mobile Up programı, App Samurai’ın biriktirdiği bilgiyi ve deneyimi, TİM – TEB – TEB Girişim Evi girişimleri ile paylaşmasını sağlayacak.

Mobile Up!

Seçilen girişimlerin App Samurai kurucuları tarafından birebir mentorlük alma fırsatını da içeren, TİM – TEB Girişim Evi’nin özel programına, uygulama mağazasında uygulaması olan ya da uygulama geliştirmeyi düşünen tüm girişimciler katılabilir.

  •  Fundamentals of Mobile Marketing
  •  Organic Acquisition
  •  Paid Acquisition
  •  How to position yourself as a global startup?
  •  How to sell to global customers?
  •  What is Product-Market fit?
  •  Marketing in Globe
  •  Fund Raising
1. Oturum: 25 Kasım 2017  Saat: 10:00
2. Oturum:  23 Aralık 2017 Saat: 10:00
Yer: Batı Ataşehir TEB Girişim Evi

Mobile Up programına kayıt olmak ve detaylı bilgi almak için App Samurai sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts