Modern Combat Versus Marketlerde!

Modern Combat Versus

Modern Combat Versus, Akıllı Telefonlarda ve Tabletlerde Yayında!

Savaş alanı, senin oyun alanın. Kaos’un ajanı olma zamanı!

Dünya’nın en büyük mobil oyun yayıncı ve yapımcı firmalarından Gameloft, daha önceden de duyurduğumuz Modern Combat Versus’u bugün, bütün platformlarda oyuncular için kapılarını erişime açtı. Modern Combat Versus, mobil FPS tarzında çığır açıcı olmayı kendine hedefliyor. Oyunculara akıllı telefonlarda ve tabletlerde şuana kadar çıkartılan en iyi grafiklere sahip FPS oyunu olmayı vaad ediyor.

Aksiyon dolu 4’e 4 çok oyunculu bir deneyim ile sizleri nefes kesen, aksiyon dolu savaşlar bekliyor. Birbirinden farklı 12 adet uzmanlaşmış özel ajanlardan istediğinizi seçebilir, her karaktere özgü yetenek ve silahlar ile takımınızı zafere taşıyacak taktikler geliştirebilirsiniz.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=LqXNMjzSV88&feature=youtu.be” fs=”1″ hd=”1″]

Blaze gibi lav silahı ile hücum odaklı bir özel ajanla, Tower gibi pulse kalkan ile yıkılmaz tank rolündeki bir ajanla ya da sinsi saldırıları ile düşmanlarını gafil avlamaya çalışan ninja Mi-Nu gibi bir ajanla oynayabileceğiniz gibi bunların yanında her türlü oynanış stiline uygun bir karakter sizleri bekliyor. Tamamen dokunmatik controllerle uyumlu arayüz ve hareket sistemi de cabası!

Modern Combat serisini uzun süredir oynayan sadık Modern Combat 5 oyuncuları, Modern Combat Versus’un şerefine ilk 12 gün boyunca oyuna giriş yaptıkları takdirde birçok farklı hediyelerin de sahibi olacak. Buna 12 numaralı özel ajan Jake de dahil!

Ayrıca, Modern Combat Versus’un açılışına özel, 28 Eylül Perşembe günü Twitch TV üzerinden saat 19.00’da iki takım mücadele edecek. 4’e 4 çok oyunculu deneyimi oyunculara göstermek amacıyla özel konuklar (Profesyonel FPS Oyuncuları, Youtube Fenomenleri ve Modern Combat Versus geliştiricileri) “Best of 3” olacak şekilde çatışmalara girecek.

Modern Combat Versus’u App Store, Google Play, ve Windows Store üzerinden indirebilirsiniz! Daha fazla haber, oyun, inceleme için sitemizi ve Facebook sayfamızı takip edin! Youtube kanalımıza da abone olmayı unutmayın!

 

Total
0
Shares
2 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler