Yeni Monster Notebook’lar Tanıtıldı!

monster notebook lansman 1

Monster Notebook 8’inci nesil Intel işlemcili yeni modellerini basına tanıttı.

monster notebook lansman 1

Türkiye’nin oyun bilgisayarı markası Monster Notebook, 13 yıldır oyun severlere sunduğu yüksek performansı etkileyici tasarımlarla birleştiren yenilikçi çözümlere yenilerini ekliyor. Monster Notebook, Moda Teras’ta düzenlediği bir kahvaltı etkinliğinde oyun ve teknoloji basınıyla bir araya geldi. Katılımcılara yeni ürünleri ve gelecekte atmayı planladığı adımlar hakkında bilgi verdi.

İki Farklı Tasarım 5 Güncel Model

Etkinlikte iki farklı tasarıma sahip 5 modelini sergileyen Monster, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen ve ihtiyaca göre konfigürasyonu kişiselleştirilebilen ürünlere sahip olduğunu gösterdi. Etkinlikte tanıtılan modellerden Abra A5 V13.1, Intel’in 8. nesil Core i5-8300H işlemcisini ve 4GB GDDR5 NVIDIA GeForce GTX1050 grafik kartını kullanıyor. Abra A5 V13.2 modelinde ise Core i7-8750H işlemci ve 4GB GDDR5 NVIDIA® GeForce GTX1050 ekran kartı tercih edilmiş. Abra serisinden yeni nesil Coffe Lake işlemcilere ve yeni bir görünüme terfi eden bir diğer model ise Abra A5 V13.4 gaming laptop. Monster bu modelinde Core i7-8750H işlemci ve 4GB GDDR5 NVIDIA GeForce GTX1050 Ti grafik kartı tercih etmiş.

monster notebook lansman

Markanın etkinlikte tanıttığı iki model ise daha önce hiçbir yerde gösterilmemiş. İncecik tasarımlarıyla dikkatleri üzerinde toplayan modeller oldukça güçlü. 

Abra A5 V14.1 Core i7-8750H işlemci ve 4GB GDDR5 NVIDIA GeForce GTX1050 Ti grafik kartı konfigürasyonuna sahip. 

Tulpar T5 V18.1 gaming laptop yalnızca 2cm kalınlığında. 2.1 kg ağırlığındaki gövdesine Core i7-8750H işlemci ve 6GB GDDR5 NVIDIA GeForce GTX1060 grafik kartını sığdırmayı başarmış.

Yüksek performanslı ürünleriyle “dizüstü bilgisayarda oyun oynanmaz” anlayışını yıkan Monster’ın yenilikçi yaklaşımını yansıtan bu birbirinden güçlü oyun bilgisayarları hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://www.monsternotebook.com.tr/monster-notebook.html?opf=p2956 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazla uygulama ve oyun haberi için bizi  Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi, haber ve gönderilerimizi beğenerek ve paylaşarak destek vermeyi ihmal etmeyin lütfen. 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler