Monument Valley, Android İçin Ücretsiz Oldu

Monument Valley

ustwo Games Ltd’nin ödüllü bulmaca oyunu Monument Valley, Android için ücretsiz oldu. 

Üç boyutlu dünyanın her kıvrımını kullanan ve dokunmatik ekran kontrollerini en üst seviyede kullanmayı gerektiren ödüllü bulmaca oyunu Monument Valley, Android platformu için ücretsiz oldu.

Monument Valley, farklı oyun mekanikleri ve kurgusu ile hem eleştirmenlerden hem de mobil oyunculardan tam puan almayı başardı. Oyun başarılı olunca geliştiriciler ilk olarak oyunu büyüten bir güncelleme yayınladılar. Ardından ise oyunun ikincisi geldi. 

Çıkardığı ilk oyunuyla efsane olmayı başaran ustwo Games, serinin ikinci oyununu 2017 Temmuz’da iOS üzerinde yayınladı.  4,99 Dolarlık fiyatıyla çıkışını gerçekleştiren ikinci oyunun Android sürümü ise 2017 Kasım ayında çıkış yaptı ve ücretsiz dağıtıldı. 

İkinci oyun her ne kadar ücretsiz olsa bile ilk Monument Valley oyunu ücretli bir oyundu ve bunun için herkesin deneme fırsatı olmamıştı. ustwo Games Ltd, daha fazla kişinin bu zorlayıcı ve güzel bulmaca oyununun keyfini sürmesi için Monument Valley’i Android platformu için ücretsiz hale getirdi.

Monument Valley

Monument Valley’in iOS platformu için ne zaman ücretsiz olacağı ya da olup olmayacağı henüz bilinmiyor. Ayrıca oyun ücretsiz olsa da içinde 2 dolar ödeyerek alabileceğiniz bir genişletme paketinin mevcut olduğunu da hatırlatalım.

Bu ödüllü ve zorlayıcı bulmaca oyununu Google Play Store ve App Store üzerinden indirebilirsiniz. Android için şu an ücretsiz olan oyunun App Store üzerinde ki fiyat etiketi ise 3.99$. Oyunun tanıtım videosunu aşağıda ki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Daha fazla uygulama ve oyun haberi için bizi  Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi, haber ve gönderilerimizi beğenerek ve paylaşarak destek vermeyi ihmal etmeyin lütfen. 

 

Kaynak: Phone Arena

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler