Nokia 3310 Şimdi Putin ve Trump Baskılarıyla Karşımızda

putin trump nokia 3310

Tüm zamanların en sağlam telefonlarından biri olarak gösterilen ve her telefon geyiğinde en az bir kez konusu açılan Nokia 3310 için şimdi de çok garip bir gelişme yaşandı. Günümüzde de birtakım değişiklikler ile satın alınabilecek olan bu efsane telefon, bir Rus mücevher firmasının elinde siyasi figürlerle yeniden hayat buldu. Alıcısı ne durumda olur bilemiyoruz ama şimdiden sosyal medyada bu ürünün çok büyük reklamlarının yapıldığını söyleyebiliriz.

Nokia 3310 Zamanı

CAVIAR isimli Rus mücevher firması, resmi internet sitesi üzerinden satışa çıkardığı bir Nokia 3310 modelinde altın işlemeler kullanmış. Altın işlemeleri telefon modellerini görsek de CAVIAR’ın yaptığı biraz farklı. CAVIAR, Rusya’nın lideri Vladimir Putin ile Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı Donald Trump’ı Nokia 3310’un üzerine taşımış. Daha önce de buna benzer siyasi figürlerle donatılmış, altın baskılı Nokia 3310’ları meraklılarına sunan CAVIAR, ilk defa Trump ve Putin’i aynı karede buluşturmuş.

149 bin Rus rublesine alıcılarını bekleyen, Putin ve Trump figürlü Nokia 3310’lar, Türkiye fiyatıyla yaklaşık 9 bin liraya denk geliyor. Dünya üzerinde bir türlü anlaşamayan Amerika ve Rusya cephelerinin liderlerini aynı karede kullanmak ne kadar mantıklı bilinmez ama bu telefonun alıcılarının olacağına kesin gözüyle bakmamak elde değil. 

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler