Nokia 9 Sızdırıldı!

nokia 9 hmd
Nokia 9

Nokia 9 Tasarımı Ortaya Çıktı

HMD Global adlı şirket bu yıl Nokia markası adı altında 4 adet model piyasaya sürdü. Bunların en iyi modeli şu an Nokia 8. Fakat bu sızıntı ile yeni bir amiral gemisi bekleniyor. 

Sızıntı, @OnLeaks ve Compareraja yoluyla yayıldı ve söylenti cihazın 360 derece görüntü videosunu içeriyor. Kavisli ekran ve arka cam kasanın yanı sıra bir çift arka kamera, bu telefonun HMD Global’in en pahalı akıllı telefonu olabileceğini gösteriyor.

Böyle Gelecek

Arka parmak izi tarayıcısının ve USB Tip C bağlantı noktasının yanı sıra bir kulaklık jakının ihmal edildiğini görebilirsiniz. Birçok insan bundan şikayet edecektir.
nokia 9 hmd
Nokia 9
Cihaz özellikleri konusunda Compareraja’nın kaynakları, cihazın 5.5 inçlik, çerçevesiz, QHD ekran, Snapdragon 835 çipi, 4 GB RAM ve 64 GB / 128 GB dahili depolama varyasyonlarıyla piyasaya çıkacağını öne sürüyor. Bu teknik özellikler, kavisli ekran ve ergonomik tasarım mobil oyunlar için oldukça iyi bir cihaz olduğunu gösteriyor. OnLeaks, beklenen boyutları düşürdü: 140,9 mm x 72,9 mm x 7,5 mm (kamera çıkıntısı işin içine girince 8,9 mm). Bununla birlikte, fiyat ve serbest bırakma detayları, zor olmaya devam etmektedir.

OnLeaks CAD görüntüleri genellikle doğru, bu nedenle bu tasarımın nihai ürün ortaya çıktığında doğru olma olasılığı yüksektir.

Bu potansiyel cihaz hakkındaki ilk izlenimleriniz neler? Yorumları bize bildirin.

 
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler