nopact Yeni Oyunu Windin İle Rüzgar Estiriyor

Windin

Başarılı oyun geliştirici ekiplerimizden no-pact ‘in yeni oyunu Windin bir süredir ABD ‘de yayında. IOS ve Android platformları için yayında olan bulmaca türünde ki oyun beyninizi yepyeni rüzgar mekaniği ile canlandırma iddiasında. Doğrusunu söyleyelim bizce bu iddia oldukça gerçekçi.

Rüzgar kimin için esiyor ?

Klasik üçlü eşleştirme oyunlarına değişik bir yaklaşım gösteren oyunda hareketinizi oldukça planlı yaparak elinizde bulunan mücevherlerinizi tahtaya yerleştirmelisiniz.  Rüzgar sizin için eserse ve akıllı bir şekilde oynarsanız tüm ödüllerini elde edebilirsiniz.  Talih her zaman yanınızda olmayabilir sürekli değişen rüzgar en ihtiyacınız olduğu anda yetişen bir müttefik olabildiği gibi  en beklenmedik anda saldıran amansız bir düşman haline de gelebilir. Tıpkı usta bir satranç oyuncusu gibi durumdan en iyi şekilde yararlanmak için birkaç hamle ötesini düşünerek hareket etmeniz gereken oyun eğlenceli saatler vaad ediyor.  Windin öğrenmesi kolay, ancak ustalaşması zor oyunlardan. Oyundan edindiğimiz ilk izlenim özellikle kısa süreli molalar için tasarlanmış olduğu. Böylece  iş ya da derslerinize kısa bir ara verip stres atabilirsiniz.

Oyunun Google Play linkine buradan App Store linkine ise buradan ulaşabilirsiniz. Oyun şu an Türkiye ‘den erişeme açık değil ancak kısa bir süre sonra yayında olacak. Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin.

Oyunun yapımcıları ile temasa geçmek ve diğer oyunlarına göz atmak için : nopact.com

 

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts