Orphan Black dizisinin mobil oyunu yayınlandı

Orphan Black

BBC’nin sevilen dizisi Orphan Black, mobil oyun oldu.

BBC’nin sevilen dizisi Orphan Black’in mobil oyunu yayınlandı.

BBC’nin sevilen dizisi yakında beşinci sezonu ile ekranlarımıza konuk olacak. John Fawcett, Graeme Manson tarafından yaratılan popüler  bilim-kurgu aksiyon dizisi Orphan Black’ın yeni sezonundan önce  tüm karakterler oynayabileceğiniz bir de mobil oyunu indirmeye sunuldu.

Orphan Black Yayınlandı!
Orphan Black Yayınlandı!

Tatiana Maslany hayranlarına

“Orphan Black: The Game” ismi ile yayınlanan oyun pek çok açıdan Square Enix’in Go serisi oyunlarına benziyor. Sıra tabanlı bulmaca ve aksiyon türünde yer alan mobil oyun, dizideki karakterleri canlandırma imkanı sunuyor. Ünlü oyuncu Tatiana Maslany tarafından canlandırılan Alison, Sarah,Helena, Cosima, Rachel gibi karakterler dahil 10 farklı karakteri kontrol edebildiğiniz oyunda birbirinden zorlu bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz.

Adım adım gittiğiniz oyunda düşmanlarınız da adım adım size yaklaşıyor. Düşmanların önünü görme, arkasını görme, önüne saldırma, arkasına saldırma gibi farklı yetenekleri mevcut. Ayrıca sizin kullanabileceğiniz veya size karşı kullanılabilecek tuzaklar mevcut. 10 farklı dünyada toplamda 100 bölüme sahip olan oyun Google Play tarafında ilk dünyayı ücretsiz veriyor. Diğer bölümler için ise 5TL gözden çıkartmanız gerekiyor. iOS tarafında ise 7TL fiyat etiketine sahip olan oyuna aşağıda ki linklerden erişebilirsiniz. Oyunun yapımcısı olan Boat Rocker Digital Inc. bir başka bilim kurgu dizisi olan Killjoys ‘un ‘da oyununu mobil için yayınlamış durumda.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts