Women In Games – Oyunder Etkinlikleri “Oyun Sektöründe Kariyer” Paneli İle Devam Ediyor

women in games

Women In Games – Oyunder etkinlikleri Netmarble Türkiye desteği ile sürüyor…

Women in Games - Oyun Sektöründe Kariyer
Women in Games – Oyun Sektöründe Kariyer

 

Oyunder bünyesinde kurulan çalışma kollarından biri olan Women in Games, Oyun sektöründe yer alan kadınları bir araya getirirken düzenlediği etkinlikler ile kadınların oyun sektörüne katılımını özendiriyor ve teşvik ediyor.  Oyunder Yönetim Kurulu üyesi Simay Dinç tarafından başkanlığını yürütülen sadece sektörde ki kadınlardan oluşan çalışma kurulu GameX , GİST gibi pek çok organizasyonda yer aldı. “Oyun Sektöründe Kariyer” konulu paneller serisi ile etkinliklerine devam eden ekibe Netmarble Türkiye, Gram Games, Riot Games,Moralabs,Koff Animasyon gibi Oyunder üyesi firmalarda katkı sağlıyor.

Netmarble – Oyunder ortak organizasyonu

Star Wars: Force Arena, Paramanya, Evilbane: Kuzgunların Yükselişi, Wolfteam gibi pek çok başarılı oyunu bulunan, oyun sektörünün en büyük aktörleri arasında yer alan Netmarble ‘ın çok değerli katkıları ve ev sahipliğinde, Oyunder Yönetim Kurulu katkılarıyla  24 Şubat 2017’ de Women in Games “Oyun Sektöründe Kariyer” paneli düzenlenecek.

Recontact: İstanbul yapımcısı Simay Dinç ‘in moderasyonu ile

Moderatörlüğünü Oyunder Yönetim Kurulu Üyesi  ve Recontact İstanbul oyununun yapımcılarından Simay Dinç’ in üstleneceği panelde, Burcum Taşkaya, Aslı Karabulut, Ilkay Ari, Burcu Ciritci gibi her biri Netmarble ve Türkiye Oyun Sektörünün birbirinden değerli kadınları panelist olarak yer alacak…

Mobidictum ekibi olarak bizde orada yer alacağız.

Etkinliğe katılmak için tıklayınız…

 

Oyunder ve Women in Games ile ilgili daha fazla bilgi almak için www.oyunder.org adresine göz atabilirsiniz.

 

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts