Paramanya 2. Yılını Büyük Ödüllerle Kutluyor

Paramanya 2 Yaşında
Paramanya 2 Yaşında

Paramanya 2 Yaşında!

Türkiye’nin ilk mobil e-spor oyunu olan ve 6 milyon kullanıcısıyla en çok oynanan mobil masa oyunlarından birisi olmayı başaran Paramanya, 2’nci yaşını sürpriz ödüller ve özel etkinliklerle kutluyor. Netmarble Türkiye’nin 6 milyon kullanıcısıyla Türkiye’nin en sevilen, en çok oynanan mobil masa oyunu olan Paramanya, Türkiye’de 2’nci yılını kutluyor. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk mobil e-spor örneklerinden biri olan oyunun  yıldönümü şerefine tüm oyuncularını heyecanlandıracak ve oyun zevkini zirveye çıkaracak özel etkinlikler, sürpriz ödüller ve yeni karakterler sunuyor.

Paramanya bedava 1000 elmas veriyor!

Yıldönümü kutlamaları nedeniyle oyuna giren her oyuncuya 1000 elmas kazanma şansı veriliyor. Ayrıca özel etkinlikleri tamamlayanları da pek çok sürpriz ödül bekliyor. Ücretsiz indirme, Türkçe seslendirme, tüm mobil cihazlara uyumluluk gibi özelliklerin yanı sıra  oyunculara zarları yuvarlayıp ister arkadaşlarıyla ister aileleriyle dünyayı turlama fırsatı sunuyor. Ayrıca oyunda bulunan 10 adet birbirinden farklı harita, yepyeni karakter kartları ve aksesuarlarla eğlence hiç bitmiyor.

Seviyoruz, çünkü Türkiye’ye özgü içerikler var

Paramanya’nın 2’nci yaş gününü kutlayan Netmarble EMEA Pazarlama ve Mobil Direktörü Aras Şenyüz, “Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi, Paramanya ülkemizde de çok seviliyor. Kanuni Sultan Süleyman, Nasreddin Hoca gibi Türk tarihinin önemli karakterleri ile oynayabilme şansı tanıyan Paramanya, Türkiye Haritası’yla da ülkemizde yer alan en önemli tarihi eserlerle kültürümüze özgü içeriklere sahip” dedi. Paramanya’nın Türkiye’nin ilk mobil e-spor oyunu olduğunun altını çizen Aras Şenyüz, “Türkiye’nin en sevilen mobil oyunlarından biri olmayı başaran Paramanya’ya yeni içerikler ve maceralar ekleyerek Türk oyuncuların keyfini ve heyecanını daha nice yıllar zirvede tutmak için çalışacağız” diye konuştu. Paramanya oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler