Paramanya’ya Dev Güncelleme Aile Sistemi!

Paramanya aile sistemi

Paramanya dev güncelleme ile yepyeni özellikler kazanıyor

Paramanya’da Aileni kurma zamanı! Türkiye’deki mobil oyun severlerin vazgeçilmez oyunu Paramanya 1 Haziran 2017 tarihi itibariyle pek çok yeni özellik kazandı. Oyunda yapılan dev güncellemeyle gelen en dikkat çekici özellik ise oyuncuların Aile kurarak oyunu oynaması.

Netmarble Games, Türkiye’nin en sevilen mobil oyunu Paramanya’da yapılan dev güncellemeyle birlikte oyuna yeni Aile Sistemi ve izleyici modu eklendiğini açıkladı. Güncellemede en çok dikkat çeken özellik ise oyuncuların artık bir aile kurarak oyun oynaması, aile üyeleriyle sohbet ederek birlikte görevler tamamlama imkanı olması.

Kendi aileni kur, sohbet et, maçları izle

Paramanya’ya eklenen benzersiz özelliklerden biri de oyuna katılmadan yapılan maçları izleyebilme imkanı olması. Oyuncular izleyici modunda arkadaşlarının maçlarını ve turnuvalarda oynanan maçları da izleyebilecek. Oyuncular aile sisteminde kendi ailesini kendisi yaratarak istediği oyuncuları davet edebiliyor, sohbet edebiliyor, ve haftalık aile sıralamasında yarışabiliyorlar. Ayrıca kurulan ailelerdeki oyuncular, aile içinde rekabet edebildikleri gibi, aile olarak kurulan başka ailelerle de mücadele edebilme özelliğine sahip olacaklar. Oyunla ilgili daha fazla bilgi için resmi Paramanya websitesini ve resmi Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler