Plarium imzalı Undersea Solitaire Tripeaks çıktı

Undersea Solitaire Tripeaks çıktı, kasik Solitaire Tripeaks öğeleri hikayeyle buluştu.
Undersea Solitaire Tripeaks

Plarium‘un mobil dünyaya sunduğu yeni casual macera oyunu Undersea Solitaire Tripeaks çıktı. Bu yapım, popüler ve klasik Solitaire Tripeaks öğelerini ve eşya ve şehir tasarım özelliklerini içeriyor. Ayrıca Solitaire’in hikaye odaklı bir macerayla birleştiren ilk oyunlardan biri oluyor.

Undersea Solitaire Tripeaks bugün çıktı

Oyunun geliştirici Plarium, mobil, sosyal ve taracıyı tabanlı yapımlarıyla dünya genelinde 290 milyondan fazla oyuncuya sahip. Mobidictum’a gelen açıklamada şirket, Undersea Solitaire Tripeaks’i casual macera başlığının türünü tanımlayan son oyun olarak tanımlıyor.

Ayrıca oyun zalim bir girdap tarafından parçalara ayrılmış, tipik bir denizaltı kasabası Rocky Bottom‘da geçiyor. Oyuncular Yengeç Alfred ve arkadaşlarına şehri yeniden inşa etmeleri ve büyütmeleri için yardım ediyorlar. Bu yardımı yapabilmek için de Solitaire yeteneklerini kullanarak taşlar kazanmaları gerekiyor. Macera esnasında oyuncular eski yapıları ortaya çıkarak, moda gösterilerine ev sahipliği yapacak, yeni yapılar kuracak, suçları çözecek ve bunların yanı sıra birçok şey yapacaklar.

Plarium uzun yıllardır strateji ve RPG türlerinde hikaye odaklı oyunlar geliştiriyor ve kitlesinden bu tarz oyunlara devam etmeleri için epey mesaj alıyor. Bu nedenle Solitaire mekaniğini anlatı odaklı bir “metagame” ve kasaba oluşturma oyununu harmanlayan ilk oyunu, oyunculara bu türde daha önce gördükleri şeylerin aksine yeni bir imkan sunacak.

Oyunda 2 binden fazla seviye bulunuyor.

Undersea Solitaire Tripeaks 2 binden fazla farklı tasarımlara sahip bölümleri ve 30’dan fazla animasyonlu 3D karakteri bulunuyor. Ayrıca 600’den fazla hikaye görevi ve binlrece kasaba özelleştirme seçeneği bu oyunda yer alıyor. Bu özellikler ile kasabınızı dilediğiniz gibi inşa edebilirsiniz. Oyunda Türkçe dil desteği de bulunuyor. Bu oyunu şimdilerde Fransızca, Almanca, Japonca, Rusça, Türkçe, Çince başta olmak üzere birçok farklı dilde oynayabiliyorsunuz. iOS ve Android cihazlarınızda Undersea Solitaire Tripeaks’i oynayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler