PocApp Studios tarafından Dungeon Dogs duyuruldu!

Castle Cats oyununun geliştiricisi PocApp Studios, bu sefer Dungeon Dogs’u duyurdular.
Dungeon Dogs
Dungeon Dogs

Castle Cats oyunundan tanıdığımız PocApp Studios‘un yeni oyunu Dungeon Dogs geçtiğimiz günlerde duyuruldu.

Dungeon Dogs’un hikayesi Lupinia Krallığı’nda geçecek

Ekip Castle Cats’i yayınladıktan sonra çok geçmeden Dungeon Dogs için hazırlandığını ve oyunun iOS ve Android olarak geleceğini bildirdiler. Bu sefer oyun içerisinde bizleri küçük kediler yerine köpek yavruları karşılıyor olacak. Ancak karakterler değişse de oyunun bütünlüğünü koruduklarını paylaştılar.

Dungeon Dogs
Oyun içerisinde birbirinden farklı 85 görevin olacağı söyleniyor.

Dungeon Dogs’un hikayesi kötü kedi kralının yönettiği Lupinia’da geçecek. Lupinia’nın kralı kedi köpekleri sevmediği için oyunda köpekler ikinci sınıf vatandaşlar gibi olduğunu görebilirsiniz. Tahtın gerçek varisi olabileceğini keşfettiklerinde Lyra, Ken ve Poppy isyancıları bu baskıya dayanamayıp düzene baş kaldıracaklar.

Güçlenmek için hikaye içerisinde daha sonradan sayısı artacak bir dizi görevle uğraşacaksınız. Görevden göreve koşacağınız oyunun lansman sırasında toplamda 85 adet görev olması bekleniyor. Ancak PocApp tam görev sayısını vermeseler bile daha fazla görev istediklerini ve bunun için ekstra uğraşacaklarını söylediler. Daha kolay gelişmeniz açısından yükseltme ve savaş etkinlikleri de yer alacak.

Dungeon Dogs
45 farklı karakter olsa da ilerleyen zamanlarda güncellemelerle karakter sayısı artacak.

Oyun 45 farklı köpek karakteriyle lansmanını yapacak. Görevler gibi oyunun lansmanından sonra daha fazla karakter eklenmesi bekleniyor. Kendinize köpek mürettebatı topladıktan sonra onları savaşa hazırlayabilirsiniz. Savaşlara girip karakterlerinizin savaşmasını izleyebilirsiniz. Her karakterinin kilidini açmak için ayrı bir şekilde uğraşacaksınız. Açtığınız her karakterin birbirlerinden farklı bir dizi becerisi olacak. Açtığınız karakterleri savaşacağınız kişiye göre değiştirip savaşta daha güçlü olabilirsiniz. Karakterleri istediğiniz gibi donatabileceğiniz özellikler ve kostümler de oyun içerisinde yer alıyor. Castle Cats oynadıysanız, Dungeon Dogs size çok farklı gelmeyecek.

https://www.facebook.com/dungeondogs/videos/556222078638604/

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts