Pokemon GO’dan iPhone Kullanıcılarını Kızdıracak Hamle!

Pokemon GO'dan iPhone Kullanıcılarını Kızdıracak Hamle!
Pokemon GO’dan iPhone Kullanıcılarını Kızdıracak Hamle!

Pokemon Go’yu iPhone’da Oynamaya Devam Etmek İsterseniz İşletim Sisteminizi Yükseltmeniz Gerekebilir

Popüler lokasyon bazlı arttırılmış gerçeklik oyunu Pokemon GO‘nun geliştiricisi Niantic’in yaptığı açıklama eski model iPhone kullanıcılarını kızdıracak gibi duruyor. Niantic, iOS 11’e geçiş yapamayan Apple cihazları için Pokémon Go desteğini sona erdiriyor. Eski iPhone modellerinden olan 5 ve 5C 28 Şubatta gelecek olan durumdan etkilenebilir. 

Oyunu oynamak istiyor ve iOS 11 yüklü olmayan bir telefonunuz varsa, hesabınıza erişemez, pokécoins’inizi kullanamaz veya çantalarınızdaki öğeleri kullanamazsınız. Geliştiriciye göre, desteğin bırakılmasının nedeni oldukça basit: “Bu değişiklik, uygulamanın bu tür cihazlarda işletim sisteminin yeteneklerinin ötesine geçmesini sağlayan Pokémon Go’un geliştirilmesinin bir sonucudur.” 

Niantic 2016’dan bu zamana kadar oyunda geliştirmeler yapmaya devam ediyor

Niantic, oyunun Temmuz 2016’da ilk kez piyasaya sürülmesinden bu yana oyuna ek yakalanabilir yaratıklar ve hava durumu sistemleri gibi geliştirmeler yapmaya devam ediyor. Geç eklenmiş artırılmış gerçeklik özellikleri açısından en dikkat çekici güncellemesi gerçek dünyada Pokémon boyutlarını daha makul hale getirmesi oluyor. 

Bizleri sosyal medya üzerinde Twitter, Instagram veya Facebook üzerinde bulabilirsiniz. Ayrıca Facebook grubumuz da yeni üyelerine kapılarını açtı! Sizleri de bekliyoruz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler