Pokemon Go : Ticaret ve Düello güncellemesi yolda!

Pokemon

Pokemon

Popüler arttırılmış gerçeklik oyunu Pokemon Go, yakın zamanda alacağı bir güncelleme ile birçok farklı özelliğe kavuşacak.

Yayınlandığı tarihten bu yana, serinin hayranları tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Pokemon Go, yakın zamanda kavuşacağı bir güncelleme ile birçok farklı özelliğe kavuşacak. Oyuncular tarafından çok sevilen ve kısa sürede popüler olan oyun günden güne gelişmeye devam ediyor. Bir çok oyuncu sanırız “Artırılmış Gerçeklik” kavramı ile ilk kez bu oyunda tanıştı.

Oyunu geliştiren Niantic firması tarafından yapılan açıklamaya göre, yapılacak güncelleme sayesinde oyuncular arasında pokemon ticareti gerçekleştirilebilecek. Bu sayede oyuncular istedikleri Pokemonlara daha çabuk erişebilecekler ve oyuncular arasında ki etkileşim de artacak.

Güncelleme ile oyuna eklenecek bir başka özellik ise, düello modu olacak. Düello modu oyunculara istedikleri kişi ile  karşılıklı savaşabilme imkanı sunacak. Düello modu da tıpkı ticaret özelliği gibi oyuncular arası etkileşimi arttıran bir unsur olarak dikkat çekiyor.

Pokemon Go
Pokemon Go

Ticaret ve Düello modları hakkında fazla ayrıntı verilmemiş olsa da, kulağımıza gelen bilgilere göre Düello modunda savaşı kazanan kişi aynı zamanda kaybeden kişinin pokemonunu da almaya hak kazanacak.

Güncellemenin  oyuncu kitlesini nasıl etkileyeceği şimdiden bilinmez ama oyuna ciddi anlamda dinanizm geleceği ve büyük bir rekabet ortamı yaratacağı kesin. Merakla bekliyoruz doğrusu.

Oyunu hala indirmediyseniz Android için buradan, IOS içinse buradan indirebilirsiniz.

Peki siz Pokemon Go ve yeni güncelleme hakkında neler düşünüyorsunuz ? Bizlerle paylaşırsanız seviniriz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler