Pokemon Let’s Go Oyunundan Yeni Detaylar!

Pokemon Let’s Go
Pokemon Let’s Go Oyunundan Yeni Detaylar Geldi!

Pokemon Let’s Go bir oyun olarak hayatına başlayan Japon efsanesi Pokemon’un devamı niteliğini taşıyor. Zaman içinde televizyon serilerinden animelere, mangalardan kart oyunlarına kadar yayılan Pokemon kitlesini de bu şekilde büyütmüştü. Pokemon heyecanını farklı oyun platformlarında yaşamak için yeni oyunlar da geliştirilmeye devam ediliyor. Sadece küçük oyunculara değil aynı zamanda çocukluğunu Pokemon’la geçirmiş yetişkinlere de bu oyunlar hitap ediyor. Serinin oyun dünyasına eklenecek son oyunu Let’s Go ile ilgili olarak geliştiriciler tarafından yeni detaylar paylaşıldı.

pokemon lets go karakterleri
Pokemon Let’s Go Fragmanından Kareler

Pokemon Let’s Go Fragmanında Neler Görünüyor?

Kasım ayında çıkış yapacak Pokemon Let’s Go’yla ilgili olarak bir fragman yayınlandı. Oyunun içeriklerine dair detaylar barındıran fragmanda karakterler ve oyunun atmosferi hakkında bilgilere ulaşılabiliyor. Kanto Bölgesi’nden görüntülere yer verilen fragman ilgi çekici bir müzikle oyuncuları kendine çekiyor. Özellikle Pokemon’ların antrenörlerle birlikte geliştiğine dair detaylara yer veren görüntüler videoda en ilgi çeken noktalardan oluyor. Oynanış dinamikleri ile birlikte switch rpg oyunları arasında çok farklı bir konumda yer alacak oyun birçok karakteri de oyunculara sunuyor. Bu karakterler arasında Staryu, Mr. Mime, Eevee, Flareon gibi karakterler bulunuyor.

Oyun Nasıl Görünüyor?

Yeni oyun hakkında oyuncular en merak ettiği konulardan biri de oyunun nasıl göründüğü oluyor. Pokemon serisinde çıkan önceki oyunlarla kıyaslandığında Pokemon Red and Blue oyununa benzerliği ile dikkat çekiyor. Özellikle söz konusu oyunun 3 boyutlu bir örneği sayılabilecek olan Pokemon Let’s Go’da oyuncular bildikleri dünyayı farklı şekilde deneyimleyecek. Roket Takımı gibi kötülerin de yer aldığı oyun pokemon lets go karakterleri içinde Mewtwo ile dikkat çekiyor. Fragmanın sonunda görülen Mewtwo için çok kritik bir yerde video bitirilerek bu karaktere olan merak daha da artırılıyor. Pokemon Let’s Go’yu oyuncular 16 Kasım’dan itibaren Switch platformunda oynayabilecek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts