PUBG Geliştiricileri Hatalarını Kabul Etti!

PUBG mobile paraşüt ve uçak problemleri
PUBG uçak ve paraşüt görünmüyor hatası için düzeltme

Günlerdir Twitter PUBG Resmi sayfasına atılan tweetler sonunda karşılık buldu. Oyunda Uçağın kaybolması ve paraşütün görünmemesi ile alakalı görsel sorunlardan dolayı oyunun Twitter hesabına sürekli mesajlar gönderiliyordu. Bütün oyuncularda olmamasına rağmen az denmeyecek kadar oyuncu bu hatadan muzdarip durumdaydı. Sonunda Twitter hesabından bu hatalar ile ilgili açıklama gerçekleştirildi. Yapılan açıklama şu şekilde:

PUBG Mobile, “Uçağın kaybolması ve paraşütle atlama ile ilgili sorunun farkındayız.  Şuan geliştiriciler bu konu üzerinde çalışıyor ve en kısa sürede çözüme ulaştırılacak.Neden olduğumuz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.” açıklamasında bulundu. Bu açıklama ile beraber artık yeni bir yamanın geleceğini de söyleyebiliriz.

Paraşüt ve Uçak Problemi Kullanıcıların Oyuna Olan Güvenini Sarsıyor!

Dünya da milyonlarca kullanıcısı olan PUBG Mobile gibi bir oyunun sürekli güncellemeler getirirken böyle bariz sorunların düzeltilmesinde geç davranması oyuncuların oyuna karşı olan güvenlerini sarsıyor. Twitter üzerindeki mesajları incelediğimizde bir çok kullanıcı bu durumun yeni eklenen özelliklerden daha önemli olduğu kanısında. Oyunda oluşan hatalardan birinin görüntüsünü paylaşan bir kullanıcı “Çözüm istiyoruz bu yeni modlardan daha önemli!” diye yazmıştı.

PUBG mobile paraşüt ve uçak problemleri
PUBG paraşütle atlama sırasında oluşan hata

Yukarıdaki görselde de görüldüğü üzere oyuncu sözde paraşütle aşağı iniyor. Fakat herhangi bir paraşüt görünmüyor. Bu durum aslında basit gibi görünse de sürekliliği halinde can sıkıcı bir duruma dönüşebiliyor. Bu tip hataları bugüne kadar görmezden gelen PUBG ekibi sonunda Twitter üzerinden paylaşılan gönderilere cevap yazmak zorunda kaldı. Hataları kabullenip düzeltilmesi için çalışma başlattı. Benzer bir durum yine meşhur Fortnite oyunu içinde geçerliydi. Fortnite’de geçtiğimiz günler de Blackheart’ın sakalının ölçüsüz büyümesiyle ilgili hatayı düzeltmek için yama yayınlanmıştı.

PUBG ile alakalı en güncel haberleri Mobidictum üzerinden takip edebilirsiniz. Sizler için en güncel haberleri en hızlı şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz. Mobil oyun haberleri ilginizi çekiyorsa haberleri kaçırmamak için bizi takipte kalın. Haberimizde bahsettiğimiz hatalar sizinde başınıza geldi mi? Düşüncelerinizi merak ediyoruz, lütfen aşağıdaki yorum alanını kullanarak bize ve diğer oyun tutkunlarına düşüncelerinizi iletin. PUBG Mobile güncellemeleri ve haberlerimizle yeniliklerden haberdar olun.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts