PUBG Mobile’da Avatar, Avatar Çerçevesi ve Bayrak Nasıl Değiştirilir?

pubg tarzı oyunlar

PUBG Mobile oyuncuları için de tıpkı tüm oyuncularda olduğu gibi görsellik çok önemli. Oyundaki silahların, kıyafetlerin; kozmetik ürünlerinin değişikliği bir yana dursun, işin kozmetik tarafına kaymayan birkaç değişiklik de ilginizi çekebilir. Oyun içinde bir temsiliyet kazanmak isteyen oyuncular, avatarlarında, avatar çerçevelerinde ve bayraklarında değişikliğe giderek adeta farklı bir kimliğe bürünebiliyorlar. Peki bu işlemler nasıl yapılıyor? Oyunun ayarlar kısmını biraz kurcalarsak bu işlemleri gayet kolay bir şekilde yapabiliriz.

PUBG Mobile: Avatar, Avatar Çerçevesi ve Bayrak Nasıl Değiştirilir?

PUBG Mobile’da avatar, avatar çerçevesi ve bayrak değiştirme işlemi çok basit. Oyunun ana ekranına girdikten sonra sağ üst kısımda yer alan avatarınıza dokunmanız gerekiyor. Bu işlemin hemen ardından karşınıza gelecek ekranda “Bilgileri Düzenle” butonuna tıklamalısınız. Bulamayanlar için minik bir not: Bilgileri Düzenle butonu kimliğinizin hemen sağ tarafında bulunuyor. Buton küçük, o yüzden bir de görselle verelim: Hemen aşağıdan Bilgileri Düzenle butonunu görebilirsiniz.

Bilgileri Düzenle aşamasına geldikten hemen sonra da Avatar veya Avatar Çerçevesi veya Bayrak / Unvan butonlarına dokunmalısınız. Sırasıyla bu butonlara dokunarak istediğiniz avatar, avatar çerçevesi ve bayrağı kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle size benzeyen oyuncuları, avatar zevkinizin aynı olduğu rakiplerinizi ve birçok şeyi böylelikle ayırt edebilirsiniz.

İstediğiniz avatar, avatar çerçevesi ve bayrağı seçtikten sonra “Kullan” butonuna tıklamayı sakın unutmayın. İyi oyunlar!

PUBG Mobile içerikleri için Mobidictum!

PUBG Mobile dünyasından son haberleri ve en özel rehberleri Mobidictum‘da bulabilirsiniz. Her geçen gün değişen ve devasa oyuncu sayılarını bünyesinde barındıran bu oyun için biz de güncel bir arşiv oluşturmaya gayret ediyoruz. Belirli aralıklarla büyüyen arşivimizde oyuna dair birçok güncellemenin detayları, son haberler ve yaşanan hataları çözebilmek için rehberler bulacaksınız. Hemen aşağıda yer alan adreslerden içeriklerimize ve rehberlerimize göz atabilirsiniz.

Yukarıdaki içeriklerin yanı sıra buna benzer içeriklerimize göz atmak için PUBG Mobile kategorimize göz atabilirsiniz. Daha kaliteli ve daha sağlam bir oyun zevki için Mobidictum sizlerle. İyi oyunlar!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler