PUBG Mobile Easter Egg (Paskalya Yumurtası) Avı Başladı!

pubg mobile paskalya yumurtası
PUBG Mobile Paskalya Yumurtası Avı

23 Nisan itibariyle PUBG Mobile Paskalya Yumurtası Avının başladığını resmi olarak duyurdu. Peki Paskalya Yumurtası nedir?, Paskalya Yumarası nasıl kazanılır? ve Paskalya Yumurtasının ödüller nelerdir?  gibi sorularınızın cevapları ve diğer tüm detaylar haberimizde.

Paskalya Festivali geçen hafta PC oyuncuları için düzenlenmiş fakat mobil kullanıcılar için herhangi bir değişiklik yapılmamıştı. Zaten gündemde olan bu durum bugün itibariyle PUBG Mobile kullanıcıları içinde başlatıldı. Oyun içinde çeşitli etkinlikler ile ödül kazanabileceğiniz bir hafta sizleri bekliyor. Paskalya Bayramı sebebiyle yapılan etkinlikte oyun içerisine gizlenmiş Paskalya Yumurtalarını bulmanız gerekiyor. Bulduğunuz her yumurta size çeşitli ödüller kazandıracak.

Tam olarak ne zaman sona ereceğini bilmediğimizden dolayı acele etmenizde fayda var. Oyunu oynarken gözünüzü dört açın her an bir Paskalya Yumurtası ile karşılaşabilirsiniz. Şuan itibari ile Paskalya Yumurtası Avı devam ediyor.

pubg mobile paskalya yumurtası
PUBG Sandık Ödülü

Paskalya Yumurtaları ile Kazanacağınız Ödüller

Oyun içinde iki çeşit Paskalya Yumurtası mevcut. İçerisinde çeşitli ödülleri kazanabileceğiniz bu yumurtalar. Bu yumurtalar her oyunda karşınıza çıkabilir, 1. yumurta her oyunda sadece bir tane mevcut bu nedenle daha kıymetli. İçerisinde barındırdığı ödül ise kostüm almanızı sağlıyor. 1. Yumurtayı kullanarak istediğiniz kıyafeti alabilirsiniz. 2. Yumurta ise oyun içerisinde çeşitli yerlere saklanmış bir dizi yumurtadan oluşuyor. Bu yumurtalardan 5 tane toplamanız dahilinde bir kasa açma hakkınız oluyor.

Yumurtaları Kazanmak İçin Yapmanız Gerekenler

1. Yumurtayı kazanabilmek için oyun içerisindeki ilkbahar çekiliş sekmesini açması gerekiyor. Bu işlem yapıldıktan sonra oyuncuların oyun ekranındaki belirtilen bitkilerin arkasına dokunarak gizlenmiş yumurtayı bulmaları gerekiyor. Bu bitkilerin arkasında küçük bir yumurta bulabilirsiniz. Diğer 2. Yumurta ise zaten sıkça rastlayabileceğiniz alanlarda. Önemli olan her oyunda tek bir tane olan 1. yumurtayı bulabilmekte.

Anlamadığınız kısımları yorum alanından bize bildirebilirsiniz. Elimizden geldiğince cevap vermeye çalışacağız. Yumurta Avı şuan itibariyle devam ediyor. Ayrıca 1. Yumurta için bahsettiğimiz ilk bahar çekiliş sekmesini unutmayın. Aksi takdirde oyun içerisinde 1. yumurta size görünür olmayacaktır.

PUBG Mobile her gün yeni modlar ve çeşitli etkinlikler yapan bir platform haline geldi. Bazı PUBG Mobile paraşüt hatası gibi görsel sorunlarla karşılaşılsa da bu tip problemlere de çok hızlı çözüm üretiyorlar. Mobidictum üzerinden en son mobil oyun haberlerini takip etmeye devam edin.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler