PUBG Mobile’a FPS Modu Geliyor

PUBG Mobile FPS Modu
PUBG Mobile FPS Modu

PUBG Mobile’a Beklenen Oyun Modu Geliyor

Son zamanlarda bir duraklama dönemine girdiğini düşündüğümüz PUBG Mobile, olayların düşündüğümüz gibi olmadığını ortaya koydu. Mobil platformların en çok oynanan Battle Royale oyunlarından olan PUBG, bilgisayar sürümü ile arasında ve olan farkları neredeyse sıfıra indirmek için çalışıyor. 

Yaklaşık 1 saat önce oyunun Facebook sayfası üzerinden yapılan paylaşım ile, üç veya dört aydır oyuncuların arasında bir söylenti olarak dolaşan FPP (First Person Perspective/ Birinci Şahıs Görünümü) modu nihayet yakın zamanda oyuncular ile buluşacak.  

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

En son güncellemede Miramar eklenmişti

En son 15 Mayıs 2018 tarihin gönderilen güncelleme ile oyuna, çöl haritası Miramar, hızlı takım kurma özelliği, ülke ve bayrak seçme özelliği ve özel indirimlerin bulunduğu Gizli Zula yenilikleri eklenmişti. Sürüm ismi 0.5.0 olan bu güncelleme oyuncuları oldukça mutlu etmişti. Fakat o gündem bu güne güncelleme gelmesi oyunu monotonlaştırmıştı. Fakat bu yavaş dönem arasında oyun Sezon 2’ye geçiş yaparak puanları yeniden başlamak için sıfırladı.

İlginizi Çekebilir: Battle Royale Modu Nedir? Bluestacks Battle Royale Modu Ne İşe Yarar?

0.6.0 ismi ve sürüm numarası ile gelecek olan güncellemeden ilk ipucu FPS modu ile geldi. Oyuncular Facebook sayfasının yorum kısmında birçok tahminde bulundu fakat güncellemenin çıkış tarihi hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Daha önce gelen güncellemelerin aralığına göz attığımız zaman ise PUBG Mobile 0.6.0 güncellemesinin bu ayın sonlarına doğru geleceğini tahmin edebiliyoruz. 

İşte Mobil PUBG’nin Facebook sayfası üzerinden paylaşılan video;

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts