PUBG Mobile Haritaları Değişiyor!

pubg mobile harita güncelleme
PUBG Mobile Haritaları Değişiyor!

Piyasadaki en iyi mobil battle royale oyunlardan biri olan PUBG Mobile haritaları noktasında bazı değişiklere gideceğini doğruladı. Reddit üzerinden sızan ve değişiklikleri işaret eden harita görselleri dün resmi PUBG web sitesi tarafından onaylandı. Haritalarda gerçekleşecek değişiklerden biri de 3. seviye ekipmanların bulunma yerleri olacak.

PUBG Harita Değişiklikleri Nasıl Olacak?

PUBG tarafından, sızan görüntülere ithafen yapılan açıklamayı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Sızan harita görselini bir çoğunuz görmüş olabilirsiniz; Erangel başta olmak üzere haritalarımızdaki ganimetleri dengelemek ve haritaları iyileştirmek adına çalışıyoruz. Fazladan eklediğimiz yerleşim yerleri, test ettiğimiz yöntemlerden sadece biri ve kesinlikle TEK yolu değil. Ganimet dengesinin oyunumuz için ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve aynı zamanda harita boyutunun da önemli olduğunu biliyoruz, dolayısıyla iyileştirmeler tamamlandıktan sonra deneyimin iyi hissettirmesi adına sıkı bir çalışma halindeyiz. Erangel’deki değişiklikleri yakın zamanda test etmeye başlayacağız ve ilerleyen haftalarda planlarımızı sizlerle paylaşacağız.

Sızan görsellerin sadece bir ekran görüntüsü olduğunu ve nadir bir şekilde üzerinde çalışılan planın tamamını temsil ettiğini aklınızdan çıkartmayın. Görselin tamamını görmeniz ve takımın esas haritamızı yenileme sürecindeki sıkı çalışmasını deneyimlemeniz için çok heyecanlıyız. Daha heyecanlı olduğumuz kısım ise bu iyileştirmeyi sizlerle test etmek olacak. Erangel’i PUBG dünyasında ilk çıktığı gün gibi heyecanlı ve eğlenceli yapabilmemiz için geri dönüşleriniz ise bizler için çok önemli olacak.

Teşekkürler ve daha fazlası için takipte kalın!

–PUBG Takımı

Yapılan açıklamaya göre değişiklik yapılması planlanan ilk harita, ünlü battle royale oyunun ilk haritası olma özelliğini taşıyan Erangel. PUBG ekibi Erangel haritası üzerinde yapılan değişikliklerin yakın zamanda test edilmeye başlayacağı haberini verdi. Yakın zamanda piyasaya giren Apex Legends battle royale severlerin ilgisini üzerine başarılı bir şekilde çekmişti. PUBG Mobile ise CAPCOM ortaklığı ile çıkardığı Zombi Modu ile buna karşılık vermişti. Şimdi, PUBG Mobile haritalarda değişiklikler yaparak oyunun temel yapısına da müdahale edecek. Bakalım haritalarda ne tür değişikler olacak? Merakla bekliyoruz. En iyi ve en güncel mobil oyun haberleri için Mobidictum’u takip etmeye devam edin!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler