PUBG Mobile ve Tüm Online Mobil Oyunlar İçin Turkcell’den 2 Yeni Paket

pubg mobile internet

PUBG Mobile internetimden yemesin diyenlere güzel bir haberimiz var. Telefonların hayatımızın merkezine oturmasıyla birlikte evde, işte, yolda, sokakta, aklınıza gelebilecek her yerde oyun oynayabiliyoruz. Bu oyunlar arasında da PUBG Mobile’ın yeri epey ayrı tabii. Peki bu internet sorununu nasıl çözeceğiz? Bu konuda Turkcell’in bir önerisi var. “Türkiye’de ilk” başlığıyla paylaşılan 2 paket, telefonlarından PUBG Mobile’ı eksik etmeyen ve bu oyunu her yerde oynamak isteyenlere yeni bir imkan sunuyor.

Turkcell, PUBG Mobile oyuncularına iki yeni paket tanıttı. Bu paketlerden biri sadece oyunda geçerliyken, diğeriyse YouTube’u da kapsıyor. Sadece bu oyunda geçerli 3 GB internet için 9 TL’lik bir fiyatlandırma yapan Turkcell; PUBG Mobile ve YouTube’da geçerli 5 GB’lık internet içinse 19 TL’lik bir ücret talep ediyor. Minik bir not verelim:

Tarifene ek olarak alabileceğin sana özel Turkcell Gaming Paketleri ile hem oyna hem de en iyileri Youtube’dan izle. Sen de paketini seç oyun dünyasına adını yazdır.

Sadece PUBG diye bir şey yok

Oyna Paketi ve Oyna İzle Paketi olarak tanıtılan bu iki paket, kendi içinde bireysel ve kurumsal olarak da ikiye ayrılıyor.Tanıtımında PUBG Mobil’in kullanıldığı bu paketler, tüm oyunlarda geçerli. Bu paketler ile satın aldığınız interneti, telefonunuzda oynayabileceğiniz herhangi bir mobil oyunda kullanabilirsiniz.

Gaming Paket’i almak için hangi tarifede olmalıyım?

Herhangi bir Turkcell kullanıcısı olmanız yukarıda detaylar yer alan paketleri almanız için yeterli. Paketler iptal edilmediği takdirde her ay yenilenir. Turkcell’in çağrı merkezinden ve SMS ile bu paketleri satın alabilirsiniz. SMS ile almak isteyenler için:

  • Oyna Paketi için OYNA yaz 2200’a yollamalısınız.
  • Oyna İzle Paketi için OYNA IZLE yaz 2200’a yollamalısınız.

Bu oyunu oynayabilmek için cihazınızda şu özelliklerde olmalı: “PUBG Mobil iOS işletim sistemli iPhone 5s ve üst modelleri, iPad Air ve üst modelleri, iPad mini 2 ve üst modelleri, iPad Pro ve üst modelleri, 6. Jenerasyon iPod Touch’larda kullanılabiliyor. Öte yandan Android işletim sistemli her telefonda kullanılırken tek kısıtı Android 5.1.1 ve üzeri sürüme sahip olmanız,ve cihazınızda 2GB RAM desteği bulunması. PUBG Mobil’i Android işletim sistemli bir telefon ile indiriyorsanız 674 MB’lık, PUBG Mobil’i iOS işletim sistemli bir telefon ile indiriyorsanız 892 MB’lık bir alana ihtiyaç duymaktadır.”

http://mobidictum.com/mobil-oyun-haberleri/pubg-mobile-destekleyen-cihazlar-2019.html

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts