PUBG Mobile’da Nasıl Sadece Türkler ile Oynayabilirim

PUBG Mobile içeriği gereği konuşması, taktiği ve oyun içi detayı bol olan bir yapım. Bu bağlamda bazı oyuncular için aynı dili konuştuğu insanlarla oynamak bir hayli önemli. Bu anlamda sadece Türk oyuncularla oynamak isteyen oyuncular tarafından PUBG Mobile’da nasıl sadece Türkler ile oynayabilirim tarzında birçok soru aldık ve bu içeriği oluşturduk.

PUBG Mobile’da eşleştirme dili nasıl değiştirilir?

PUBG Mobile’da beraber oynayacağınız oyuncuların konuştukları dilleri seçmek çok kolay. Bunun için birkaç minik işlem yapmanız gerekiyor. Bunun için yapmanız gereken oyunun “Ayarlar” bölümüne gitmeniz ve hemen ardından “Dil” kategorisine girmeniz. Bunun ardından oyunun dili ve eşleştirme dilini seçebilirsiniz. “Eşleştirme Dili”ne tıkladıktan sonra 1. ve 2. dili seçerek oyuna gireceğiniz arkadaşlarınızın dillerini seçmiş olacaksınız.

  • Ayarlar’a girin.
  • Dil kategorisine geçin
  • Eşleştirme Dili’ne tıklayın
  • 1. ve 2. dil olarak dilediğiniz dilleri seçin.

Tencent bu işe ne diyor?

Bu işlemi yaptıktan sonra artık oyunlarınız dil önceliklerine göre eşleştirilecek. Bir diğer yandan takımı dünya sohbet sekmesi altındaki “Ekip İşe Alma” sekmesinde de bulabileceğiniz Tencent tarafından belirtiliyor. Böylece Eşleştirme Sistemi, ayarlar bölümünden seçtiğiniz dile odaklı bir eşleştirme yapacak ve bunu temel alarak takım işe alımı yapacak. Yine de tamamen Türk oyuncularla oynamak pek mümkün görünmüyor. Siz yine de yukarıdaki ayarları yaparak Türk oyunculara denk gelme veya denk gelmeme ihtimaliniz artırabilirsiniz.

pp-19
PUBG Mobile’ın yeni silahı PP-19 yakında oyuna eklenecek.

PUBG Mobile’da neler değişti?

PUBG Mobile geçtiğimiz günlerde 0.13.5 Güncellemesi‘ni aktif etti. Oyuncularına daha kaliteli bir görüntü ayarı sunan bu oyun, PP-19 adında yeni bir silahı da oyuncularına gösterdi. 9mm’lik bir submachine, yani SMG olarak karşımıza çıkan bu silah, her mermisinde yaklaşık 35 hasar bırakıyor. Scope ve muzzle gibi eklentiler ile daha iyi bir hale gelebilen PP-19, Erangel ve Vikendi haritalarında oynanabiliyor. Bunun yanı sıra oyunun tier sisteminde de değişiklik olacak. Paylaşılan bilgilere göre, Sezon 8 kkostümü Gold tier için hazırlandı. Özel silah istiyorsanız sezonu Diamond tier’da bitirmelisiniz. Sezon biter bitmez ödüller oyuncuların hesaplarına tanımlanacak. Artık eskisi gibi beklemeyecek ve direkt ödüllerinize sahip olabileceksiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts