PUBG Mobile Prime Plus Nedir? Avantajları Nelerdir?

PUBG Mobile Prime Plus ve PUBG Mobile Prime

En güncel mobil oyun haberlerini sizin için derleyen Mobidictum bu sefer PUBG Mobile’a yeni eklenen bir özellikle karşınızda! Çevrimiçi çoklu oyunculu mobil savaş oyunu olan PUBG, tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından büyük rağbet görmektedir. Kısa sürede birçok sponsor tarafından teklifler alan PUBG, Razer ile anlaşarak oyunu iyileştirme ve güçlendirme adına birçok atılımlar yapmaktadır. Bu atılımlardan bir tanesi de PUBG Mobile Prime Plus ve PUBG Mobile Prime adlı üyeliklerdir. Bu özel üyelikler oyunculara ekstra eşya ve güç kazandırırken, diğer oyunculardan daha avantajlı olmalarını sağlayacaktır. Tencent oyun şirketi ise daha PUBG oyuncularına kısa zamanda birçok sürpriz geleceğini bildirdi. Sizler için hazırladığıız diğer PUBG Mobile haberleri ve güncellemelerine göz atın, geride kalmayın!

PUBG Mobile Prime Plus ve PUBG Mobile Prime

Türkiye’de de birçok kullanıcıya sahip olan PUBG, özellikle Avrupa ve Amerika bölgelerinden kullanıcılara sahiptir. Son zamanlarda en popüler mobil oyunu olan PUBG, bu ülkelerde ne kadar çok kullanılsa da Nepal ülkesinde yasaklanmıştır. Gençleri şiddete yöneltmesinden dolayı ülkesinde bu oyunu yasaklayan Nepal, PUBG oyununu resmen yasakladığını kamuoyuna duyurmuştur. Bunun yanı sıra dünyada milyonlarca kullanıcıya sahip olan PUBG, her geçen gün artan kullanıcılarıyla beraber gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

PUBG mobil oyununda yeni döneme hazırlanan üreticiler, oyunculara çeşitli sürprizler hazırlamaktadır. Bu sürprizlerden bir tanesi özel üyelik olurken, diğerleri de kısa sürede geleceği bildirilmektedir. Özel eşyaların yanı sıra PUBG Mobile Prime üyeliğinde günlük 5 Unknown Coin kazanabilmektedir. Bu ayrıcalığın fiyatı ise aylık ücret 0,99 $‘dır. Ayrıca elde edilen Battle Points ile Premium mağazada alışveriş yapabilmektedir.

PUBG Mobile Prime Plus ve PUBG Mobile Prime

PUBG Mobile Prime Plus üyeliğinde aylık ücret 9,99 $’dır. Bu üyelikte birçok özel eşya, silah ve ganimetlerde büyük indirimler sunmaktadır. Bununla beraber günlük 10 RP kazandırmaktadır. Bu özel PUBG Mobile Prime Plus üyeliğini alan kullanıcılar açılışa özel %50 indirim ile satılırken, 4,99 $’a bu özel üyeliğe sahip olabileceksiniz. Yalnız bu ilk aya özel olduğunu unutmayın. Ayrıca PUBG üreticileri kullanıcılara sunduğu bu iki özel sürpriz üyelik için ikisini birden alma imkânı da sunuyor. Bu sayede hem Prime hem de Prime Plus üyeliği satın alarak çeşitli ayrıcalık ve sürprizlerden fazlasıyla yararlanabilir ve diğer oyunculara nazaran daha avantajlı hale gelebilirsiniz.
En güncel mobil oyun haberlerinden haberdar olmak için Mobidictum’u takip etmeyi unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts