PUBG Mobile Yeni Haritalarla Karşımızda!

PUBG Mobile

Dünya genelinde 2018 yılında 200 milyondan fazla indirme ve günlük 30 milyondan fazla aktif oyuncusu bulunan PUBG Mobile, yeni gelişmelerle karşımızda!

PUBG ve The Walking Dead Ortaklığı

PUBG Mobile Club Open Spring Split Global Championship turnuvasında tanıtılan yeni gelişmeler, oyunseverler tarafından heyecanla karşılandı. En ilgi çeken gelişmelerin başında da Erangel 2.0  haritası gelmekte. Bu yeni harita eski haritadan tamamen farklı bir şekilde tasarlanmış durumda ve yakın zamanda kullanıcılarla buluşması beklenmekte.

Yeni haritalardan bazı görüntüler ise şu şekilde:

Yasnaya Polyana
Yasnaya Polyana
Prison
Prison
Mylta Power - PUBG Mobile
Mylta Power

Yeni haritanın yanında bir süredir The Walking Dead dizisiyle ortak bir çalışma yapılacağına dair söylentiler Tencent tarafından doğrulandı. Ortak çalışmanın içeriğine dair net bir bilgi verilmese de bu oyunun zombiler ile ilgili olması ve bu yıl içerisinde kullanıcılarla buluşturulması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Destekleyen Cihazlar

Bir diğer geliştirme ise düşük performanslı cihaza sahip kullanıcıları yakından ilgilendiriyor. Dünyanın dört bir yanından oyuncuların PUBG Mobile’in tadını çıkarmasını önemsediğini dile getiren Tencent Games Yayıncılık Genel Müdürü Vincent Wang, oyunun Lite versiyonunda da kullanıcıları yeni geliştirmelerin beklediğini dile getirdi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts