PUBG: New State ne zaman çıkacak?

Krafton’un en çok beklenen oyunlarından birisi olan PUBG: New State’in çıkış tarihi belli oldu.

PUBG: New State, bugün 50 milyondan fazla ön kayıt ile en çok beklenen mobil oyunlardan biri, bu beklenti önümüzdeki günlerde son bulacak. Krafton, 11 Kasım’da iOS ve Android için oyunu yayınlanacağını onayladı.

Oyun yayınlanmadan önce, 29-30 Ekim tarihleri ​​arasında 28 farklı ülkede son bir teknik test yapılacak. Bu bölgeler Kore, Japonya, Tayvan, Hong Kong, Makao, Tayland, Filipinler, Endonezya, Malezya, Singapur, Nepal, Sri Lanka, Kamboçya, Myanmar, Maldivler, Laos, Suudi, BAE, Yemen, Ürdün, Irak, Katar, Kuveyt, Mısır, Umman, Lübnan, Bahreyn ve Türkiye.

Oyunun battle royale türünü ileriye taşıması bekleniyor.

Çıkış tarihini açıklamanın yanı sıra Krafton, lansman sonrası PUBG: New State için gelecek planlarını da detaylandırdı. Bu detayların arasında yeni içerikler, oynanış ayarlamaları ve günümüzde çoğu oyunun kullanmakta olduğu savaş bileti sistemi bulunuyor. Şirket ayrıca, oyuncularla iletişimini arttırmak için dünya çapında bulunan merkezlerini kullanmayı planlıyor.

Ayrıca PUBG Mobile‘da sürekli olarak üzerinde çalıştıkları hile karşıtı önlemlere de odaklanıyorlar. Yetkisiz bir program, emülatör veya klavye ve fare kullandığı tespit edilen oyuncular anında yasaklanacak. Aynı şekilde, herhangi bir bilgisayar korsanlığı girişimini izleyecek ve hile kullanımını önlemek için gerekli adımları atacaklar.

PUBG: New State lansmanı yapıldığında dört farklı haritaya sahip olacak. Bunlar arasında yakın zamanda tanıştığımız Troi ve serinin sadık haritası olan Erangel‘de bulunuyor. Krafton, PUBG: New State’in silah özelleştirmesi, drone mağazası ve oyuncu yetiştirme sistemi gibi özelliklerle türü ileriye taşımasını umuyor. Ayrıca mobilin sınırlarını zorlayan yüksek kaliteli grafikler vaat ediyor.

PUBG: New State’in 11 Kasım’daki lansmanından önce App Store ve Google Play üzerinden ön sipariş oluşturabilirsiniz. Ayrıca daha önceki yazımızda PUBG: New State hakkında bildiklerimizi de sizlerle paylaşmıştık.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler