Record of Grancrest War Oyunundan İlk Oynanış Videosu

Record of Grancrest War
Record of Grancrest War oyunu PlayStation 4 platformu için 14 Haziran’da piyasa çıkacak. İlk olarak Japonya ‘da yayınlanacak oyun için ilk video yayınlandı bile.
 
Bandai Namco Entertainment, PlayStation 4 için Record of Grancrest War rol yapma oyunu için cuma günü oyunun ilk videosunu yayınladı. Videoda bir kale kuşatmasına şahitlik ediyoruz.https://youtu.be/s1n8vFScYEo

Record of Grancrest War Taktik RPG Türünde

Halen devam eden anime serisine dayanan tek oyunculu taktik rol yapma oyunu daha önce de belirttiğimiz üzere ilk olarak 14 Haziran’da Japonya’da piyasada olacak daha sonra diğer ülkeler için erişime açılacak.

Ünlü müzik grubu Aqua Timez oyunun tema müziği olan “Takaga 100-Nen no”‘yu seslendiriyor.

Oyun, anime ile aynı hikayeyi içeriyor: Kaos tarafından yaratılan felaketten korkan insanlar, kaosu bastırmak için “Crests” gücüne sahip “Lordlar” tarafından korunmaktadır. Ancak Lordlar görevlerini bırakmaya karar verirler ve savaşta gizlice birbirlerine karşı savaşmaya başlarlar. Birbirlerinin üzerinde hakimiyet elde etmek  için birbirlerinin Crest’lerini çalmaya başlayan Lordlar gittikçe yozlaşır. Zamanla insanlar arasında Lordları küçümsemeye başlayan kitleler oluşur. Yalnız bir büyücü olan Siluca bu insanlardan biridir. Bir gün vatanını Tyrannical hükmünden kurtarabilmek için eğitim yolculuğuna devam eden serseri bir şövalye olan Theo ile yolları kesişir. Onlar, kaos tarafından yönetilen topraklara barış ve adalet getirebilmek umuduyla usta ve çırak olarak yemin ederler.

Oyuncular Theo karakterinde oynayabilecekler ve açıklanan diğer oynanabilir karakterler arasında ise Siluca Meletes, Irvin, Aishela ve Priscilla da bulunmakta.

Oyunun fiziksel (kutu) formu ve via için dijital indirilebilirlik fiyatı 8,200 yen yani yaklaşık 311 TL ve sınırlı sürüm özel başlangıç paketinin fiyatı ise 11,000 yen yaklaşık 417 TL olarak açıklandı. Oyunun sınırlı sürüm özel başlangıç paketini  satın alan kişiler, Parn ve Deedlit karakterleri için ücretsiz ürün kodlarına ve özel içeriklere sahip olacaklar.

Daha fazla uygulama ve oyun haberi için bizi  Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi, haber ve gönderilerimizi beğenerek ve paylaşarak destek vermeyi ihmal etmeyin lütfen.  

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler