Red Bull Son Şampiyon’da Büyük Finalin Adı Kondu!

Red Bull Son Şampiyon

Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon ’da sona geliniyor. 25 Mart’ta gerçekleşecek büyük finalde Team Unchained ile karşı karşıya gelecek takım play-off’lar sonunda belli oldu. Rakiplerini geride bırakan geçen yılın “Son Şampiyon”u Team Entelechy, büyük finale adını yazdırdı. 25 Mart’ta İstanbul Grand Pera Emek Sahnesi’nde gerçekleşecek final gününün tüm heyecanı RedBull.com/SonSampiyon ‘dan canlı yayınlanacak.

 

Team Entelechy Yine Finale Adını Yazdırdı!

Kıyasıya geçen play-off heyecanında Azeri takım Cozy Boys’un da aralarında yer aldığı 8 takım online elemelerde karşı karşıya geldi ve rakiplerini geride bırakan geçen yılın “Son Şampiyon”u Team Entelechy finale yükseldi. Team Entelechy büyük finalde 2017 Intel ESL Türkiye Şampiyonası’ndan galip çıkarak Red Bull Son Şampiyon’a direkt katılma hakkını elde eden Team Unchained ile karşılaşacak.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz yıl büyük heyecana sahne olan Turnuvanın büyük finalinde  Dark Passage ilk oyunu almış, Team Entelechy iki oyun üst üste kazarak durumu lehine çevirmişti. Dark Passage, dördüncü oyunu kazanarak durumu eşitleyerek ve finali beşinci maça taşımıştı. Finalin son oyununuda  kazanan Team Entelechy ise kupayı kaldıran ekip olmuştu.

Bu yıl yapılacak turnuvanın büyük finali ise, 25 Mart’ta İstanbul Grand Pera Emek Sahnesi’nde gerçekleşecek. Final gününün tüm heyecanı RedBull.com/SonSampiyon ‘dan canlı yayınlanacak.

Red Bull Son Şampiyon
2017 Red Bull Son Şampiyon Team Entelechy
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts