Revolve8 Episodic Duelling: SEGA’nın Son Gözdesi!

Revolve8 Episodic Duelling'de bulunması muhtemel karakterler.
Revolve8 Episodic Duelling hakkında tüm detaylar!

Revolve8 Episodic Duelling ismiyle çıkış yapacağı duyurulan SEGA’nın son çalışmalarından biri olan gerçek zamanlı strateji oyunu detaylarıyla oldukça merak ediliyor. Oyun dünyasının büyük geliştirici firmalarından biri olmasına rağmen popüler oyunlar arasında kendine ait bir yapımı bulmakta zorluk çeken SEGA. Mobil platformlarda Revolve8’le birlikte çıkışa geçmeyi hedefliyor. Mobil platformlara yönelik SEGA’nın ilk oyunu olma özelliğini taşıyacak olan bu oyun karakter tasarımından sorumlu ekibinin profesyonelliği ile de dikkat çekiyor.

Revolve8 Episodic Duelling Hızlı Oynanışıyla Geliyor!

Mobil dünyaya ilk kez adım atan SEGA burada farklılık yaratmak isterken diğer strateji oyunlarından farklı olacak bazı özellikleri de oyuna getirecek. Bu noktada oynanış özellikleri bakımından oyuncuların her birinin kendi özelliklerini kullanacakları bir sistemle mücadele etmesi sağlanacak. Oyuncular ellerinde bulunan 8 kartlık bir kart destesiyle rakipleriyle mücadele etmeye çalışacak. Pek çok strateji oyunundan farklı olarak gerçek zamanlı mobil strateji oyunu olarak sunulacak olan oyunda; oyuncuların 3 dakikalık süre içinde rakiplere ait kuleleri yerle bir etmesi de gerekecek. Tüm bu özelliklerinden dolayı oldukça basit bir oynanışa sahip olsa da oyunun hızlı düşünme becerisi gerektirmesi sebebiyle zorlayıcı olabileceği düşünülüyor. Bunun yanı sıra oyundaki kahramanların yeteneklerinin de hesaba katılarak stratejik planlamaların yapılması gerekliliği oyuncuları daha da zorlayacak.

Ne Zaman Geliyor?

Mobil platformun oyunlar dünyasına Revolve8 Episodic Duelling ile birlikte giriş yapmak isteyen SEGA oyunu genel hatlarıyla tanıtan duyurusunda oyunun çıkış tarihine ilişkin bir bilgi vermedi. En kısa sürede çıkış tarihi ile ilgili kesin açıklamanın geleceği de belirtildi. Geliştiriciler, oyunun çıkış yapacağı iOS ve Android platformlarında yakın zamanda revolve8 stratejileri ile rakiplerini alt etmeye başlayabilecek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler