Rockabilly Beatdown için Yeni Güncelleme

Rockabilly Beatdown
Rockabilly Beatdown için Yeni Güncelleme

Rockabilly Beatdown birkaç yıldan beri mobil platformlarda oynanmaya devam eden bir oyun oluyor. Beat ‘em türünün başarılı oyunlarından biri olarak görülüyor. Özellikle ekranın iki tarafından gelen kötü adam dinamiklerine uygunluğu ile öne çıkan oyun keyifli vakit geçirmeyi de mümkün kılıyor. Çıkışında bu yana aldığı güncellemelerle oyun sade bir stile ulaşmayı başardı. Bu tarz içerisinde dokunmatik ekran kontrollerini çok iyi bir şekilde optimize edebildi. İçerisinde birçok kostüm ve seviye bulunduran oyun sürükleyici bir oynanış sunuyor.

Rockabilly Beatdown kahramanları
Rockabilly Beatdown kahramanları kimler?

Rockabilly Beatdown Yeni Güncellemede Neler Var?

Piksel görünümünün fantastik yapısıyla sade oynanışı birleştiren oyunun yeni güncellemesi bugüne kadar yayınlanmış büyük güncellemelerden biri oluyor. Oldukça başarılı olan son güncelleme oyunu 1.4 sürümüne getiriyor. Bu sürümde yeni bir Hotrod power-up sistemi oyuna ekleniyor. Harf toplamaya yönelik bölümde oyuncuların harfleri toplamasının ardından Hotrod ile uzaklaşması sağlanabiliyor. Tüm zombilere ve oyundaki diğer arkadaşlara doğru hareket etmeyi sağlayan bu yeni sistem oyunun her seviyesinde ulaşılabilir durumda oluyor. Bu yönüyle mobil arcade oyunları içinde Rockabilly Beatdown’ın da çok başka bir konumda olduğu rahatlıkla görülüyor.

Güncelleme Yeni İçerik de Getiriyor!

Yeni güncellemeyle birlikte oyunda kilitli olan pek çok içerik açık hale geliyor. Aralarında kostümlerin ve karakterlerin yer aldığı çok sayıda içerik oyunculara sunuluyor. Ancak bu içerikler sadece kozmetik içeriklerle sınırlanıyor. Oyunda Rockabilly Beatdown kahramanları üzerinde görsel olarak değişiklik yaratacak olan bu içerikler oyundaki ilerlemelere etki etmiyor. Farklı yapısıyla alışılmadık bir oyun deneyimi sunan oyun tarzıyla öne çıkıyor. Oyunu hali hazırda keyifle oynayanlar için de son güncelleme çok daha zengin bir oyunu getirmesiyle dikkat çekiyor. Yeni güncellemeyi almak için oyunu son sürümüne güncellemek yeterli oluyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler