Samsung Galaxy S7, S7 Edge, S5, J3, J1 Mini ve Galaxy Core Prime Modellerine Güncelleme!

Samsung Galaxy

Uygun Fiyatlı Samsung Galaxy Telefonları

Samsung, uygun fiyatlı Samsung Galaxy J1 mini, Galaxy J3 ve Galaxy Core Prime modellerini güncelledi. Bunun yanı sıra Galaxy S7, Galaxy S7 Edge ve Galaxy S5 modelleri için güncelleme yayınladı.

Samsung güncelleme desteği konusunda kullanıcılarına genellikle sıkıntılı günler yaşatan bir firma. Ancak son dönem de arka arkaya yaşanan skandalların yarattığı olumsuz havayı dağıtmak isteyen firma müşteri memnuniyetini daha da önemsemeye başladı. Şimdiye kadar Galaxy S7 ve S7 Edge, Galaxy Note 5, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge ve Galaxy S6 Edge+ modellerine Android 7.0 Nougat güncellemesi veren firma, aynı zamanda orta ve alt seviye modellerine de düzenli güvenlik güncellemeleri ile destek çıkıyor.

Samsung Galaxy Güvenlik Güncellemesi

Bu noktada 2016 model Galaxy S7 ve  S7 Edge, Galaxy J1, Galaxy J1 mini, Galaxy J3 ve 2014 yılında piyasaya sürülen Galaxy S5 ile Galaxy Core Prime modellerine 2017 Mart ayı güvenlik güncellemesini sunan Samsung, takdir edilecek bir güncelleme sunmuş oldu.

Hem yeni hem eski modeller ayırt etmeksizin üst, orta ve alt seviye cihazlara gelen güncelleme, görünüşe göre diğer J serisi ve A serisine de getirilecek.

Güncellemeyi yüklemek için

Birkaç gün içinde tüm kullanıcılara ulaşması beklenen güncelleme için Ayarlar menüsünden Hakkında bölümüne geçerek güncelleme kontrolü yaparak ulaşabilirsiniz.

Samsung S8 çıktı Note 7 yeniden piyasaya sürülüyor

Samsung giriş ve orta segment cihazları güncellemeye devam ederken bir yandan Galaxy Note 7 ‘yi yenileyerek piyasa çıkartmaya hazırlanıyor.   Geçtiğimiz günlerde duyurulan ve incelemesini yayınladığımız Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus modelleri ise şu an için piyasa da bulunan en iyi Android cihazlar diyebiliriz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts