Sea Fortress – Filo Çatışması Oyunu İçin Ön Kayıtlar Başladı!

filo çatışma oyunu Sea Fortress
Sea Fotress Filo Çatışması İçin Ön Kayıtlar Başladı!

Deniz tabanlı maceralarla dolu yeni bir strateji oyunu olan Sea Fortress – Filo Çatışması, benzerlerinin aksine içerisinde çeşitli karakterleri barındıran bir oyun. Oyunda robotlar, canavarlar gibi çeşitli karakterler de mevcut. Filoyu güçlendirip en iyi strateji ile düşmanlarınıza karşı zafer elde etmeniz gerekiyor. Ön kayıtta olan oyunlar her zaman bizleri heyecanlandırmıştır. Bu oyununda Clash of Clans gibi popüler olmaması için hiç bir neden yok. Bu tür strateji oyunlarına ilginiz varsa sizin için yayınlamış olduğumuz 2019’un en iyi strateji oyunları adlı yazımızı da incelemenizde fayda var.

Sea Fortress – Filo Çatışması Oyunu İçin Ön Kayıt Nasıl Yapılır?

Oyun hem Play Store hem de Apple Store üzerinden ön kayıt aşamasına geçti. Ön kayıt işlemini her iki platform kullanıcıları da yapabilir. Ön kayıt yapmak için Android kullanıcıları bu bağlantıya tıklayabilir. IOS kullanıcıları ise bu bağlantıyı kullanarak oyunun mağazadaki adresine ulaşabilir. Yapmanız gereken mağaza sayfasında ki Ön kayıt butonuna tıklamak. Hepsi bu kadar…

Oyun Hakkında

Oyun IGG oyun stüdyosu tarafından geliştirilmekte. Ülkemiz içinde ön kayıta açılan oyun global olarak dünya çapında aynı anda piyasaya sürülecek gibi. Oyun stratejinizi denizler de konuşturmak istiyorsanız bu oyun tam size göre. Singapur merkezli oyun için 22 nisanda ön kayıt süreci başaltıldı. Buda yakın bir zamanda oyunun oyun severler ile buluşacağı anlamına geliyor.

filo çatışma oyunu Sea Fortress
Sea Fortress Filo Çatışması Oyun İçi

Oyunun Öyküsü

Dünya bir uzaylı saldırısına uğradı ve yer yüzündeki bütün kara parçaları okyanusun altında kaldı. Bu uçsuz bucaksız su dünyasında güç ve şan için hüküm mücadelesi boy gösteriyor. Bu gelişmiş MMO oyununda rakiplerinize ve düşman yaratıklara karşı üstünlüğünüzü göstermeniz gerekiyor.

Yönetmeniz gereken bir filo var! Bu filo Uçak Gemileri, Denizaltılar, Savaş Gemileri  ve Destroyler gibi savaş araçlarından oluşuyor. Bu araçları doğru konumlandırmalı ve stratejiniz gereği zafer için kullanmalısınız. Dünyanın her yerinden gerçek rakipleriniz olacak bu rakiplere karşı ittifaklar kurmalısınız.

Değerlendirme

Oyun farklı bir öyküyü konu alan ve içerisinde çeşitli karakterleri barındıran bir oyun. Küresel mana da rakiplerin olması da yine oyunu güzelleştiren farklı sebeplerden. Bizim için en önemli olan kısımlardan biri ise oyunun deniz tabanında olması. HD grafikler ile okyanusun tadını alacağız gibi duruyor. Popüler bir strateji oyunu olacağı oyun için yayınlanmış görsellerin kalitesinden anlaşılıyor. Oyun çıktığı zaman yine sizleri Mobidictum üzerinden bilgilendireceğiz.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler