Söylenti: Selçuk İnan ile Samsung Davalık Olabilir

selçuk inan

Selçuk İnan ile Samsung arasında olabilecek bir kriz Türk medyasına kendine yer buldu. Cumhuriyet’in resmi internet sitesi cumhuriyet.com.tr üzerinden yayınlanan bir haberde Selçuk İnan’ın telif hakları nedeniyle Samsung’a dava açabileceğini yer verildi. Bir söylenti haberi olarak öne çıkan bu gelişme, Selçuk İnan’ın “s8” isminin telif haklarını elinde bulundurduğunu, Samsung’un da S8 isimli cihazıyla bu telif hakkını ihlal edip etmediği sorularını gündeme getirdi.

Haberin kaynağı olan Gamaspor’un bu konu hakkındaki kaynağı bilinmezken, Cumhuriyet, Sputnik gibi haber oluşumlarının yaptığı haberde ise Gamaspor isimli kaynağa yer verildi. Resmi Instagram hesabı başta olmak üzere s8 ismiyle anılan ve Samsung’un bu telifi ihlal ettiği yönünde avukatının dava açıp açmayacağı merak konusu olan bu haberin, ilerleyen dönemde resmiyete kavuşması bekleniyor.

Selçuk İnan ile Samsung Arasındaki Olası Sorun

Her ne kadar resmi açıklamalar olmasa da büyük bir dedikodu rüzgarının etrafta dolaştığı şu günlerde Selçuk İnan ile Samsung arasındaki durum, Samsung Galaxy S8 ismi üzerine gündemdeki yerini koruyor. s8 isminin telif haklarını elinde bulunduran Selçuk İnan, s8 ismiyle sektörde yerini alan bu cihazın marka ihlali olup olmadığı konusunda ne düşünüyor henüz bilinmese de verilen bilgilere göre İnan’ın avukatı Rezan Epözdemir’in marka ihlali nedeniyle dava açılacağı konuşuluyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts