Seven Knights’ta Heyecan Artıyor

Seven Knights

Seven Knights’ta Akıncılar’dan 3 kahraman yenilendi ve güçleri arttı

En çok sevilen kahramanlardan Sieg, Shane ve Nia’nın çok daha güçlü, yenilenmiş versiyonları oyuna katılırken,Seven Knights Bulmaca’ya özel kahraman Kyle ekleniyor ve yeni depo sistemi, yeni Araştırma Bölgesi oyuna ekleniyor.

Netmarble Games, mobil RPG Seven Knights‘a yenilenmiş Akıncılar’ın geleceğini bugün duyurdu.

Shane, Ruri, Espada, Sieg ve Nia olmak üzere beş çok sevilen kahramandan oluşan Akıncılar’a, özel kahramanlar Sieg, Shane ve Nia’nın mevcut altı yıldız kahramanlardan çok daha güçlü olan yenilenmiş versiyonları geliyor.

Bunun yanında, oyuncuların oyun sırasında topladıkları bulmaca parçalarını özel kahramanlarla takas edebilecekleri bir sistem olan Seven Knights Bulmaca’ya da Kyle ekleniyor. Yine sevilen bir saldırı türü kahramanı olan Kyle’ın gelmesiyle, bu sistemin pek çok oyuncuya heyecanlı bir oyun sunması bekleniyor.

Yeni Bölge ve Depo Sistemi

Araştırma bölümünde ise yeni bir bölge açılıyor. Nisan ayında oyuna eklenen Araştırma, kahramanların ve maskotların belli bir süreliğine gönderilerek oyun içi ödüller elde ettiği bir mod olmuştu. Buradan elde edilen ve kahramanın gücünü arttırabilen Ruh ödülü sayesinde, Araştırma Seven Knights‘ın en sevilen içeriklerinden biri haline geldi. Yeni eklenen bölgeninse, aralarında kahraman geliştirme için 3 Yıldız Element Bileti’nin de bulunduğu faydalı ve değerli eşyalarla dolu olarak yepyeni bir oyun deneyimi sunuyor.

Netmarble ayrıca oyuna getireceği yeni depo sistemiyle, kahraman, ekipman ve maskotları biriktirmeyi oyuncular için çok daha kolaylaştıracak.

Pek Çok Ödül

Ek olarak, Seven Knights‘a giriş yapan tüm oyuncular, 100 Kudret Parçası (Kahraman) hediye edilecek bir etkinliğe de otomatik olarak katılmış olacak.

Dünya çapında son derece popüler olan Seven Knights, 500’ün üzerinde farklı karakter biriktirip geliştirerek eğlenebileceğiniz sıra tabanlı mobil bir RPG’dir.

Seven Knights Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Google Play Store:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.sknightsgb

 

App Store: https://itunes.apple.com/us/app/seven-knights/id970818035?l=ko&ls=1&mt=8

 

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz: http://sevenknights.netmarble.com

Netmarble Games Corporation Hakkında

Netmarble Games Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, Asya’daki en hızlı büyüyen mobil oyun şirketidir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 3.500’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage2 Revolution, STAR WARS™: Force Arena, MARVEL Future Fight, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı ve ücretsiz MMO oyunların dünya çapında zirvedeki geliştiricilerinden biri olan Kabam’ın ana şirketi olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ E&M Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi için www.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Netmarble Games’in İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için www.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts