Skyrim’in Yaratıcılarından Game of Thrones Oyunu Gelebilir

game of thrones oyunu mu
Kit Harington as Jon Snow

Geçtiğimiz günlerde yedinci sezon finali ile seyircilerinin karşısına çıkan Game of Thrones için yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Henüz sezon finalinin etkisini üzerinde atamadığımız Game of Thrones, şimdi de oyunu çıkacak iddiasıyla gündemdeki yerini koruyor. Skyrim’in yaratıcısı Bethesda’nın Game of Thrones üzerine bir oyun yapabileceği iddiası, Amerika merkezli perakende satıcı Target’tan geldi.

Yeni Elder Scrolls yerine GoT mu?

Target üzerinde Bethesda: Game of Thrones başlığının açılması bu iddianın kaynağı olurken, Game of Thrones oyunu için iddiaları kuvvetlendiren bir diğer gelişme de Bethesda’nın açıklamaları gibi görünüyor. Dünyaca ünlü Bethesda yapımı Elder Scrolls’ün yeni oyununu yakın bir gelecekte piyasaya sürmeyeceğini dile getiren Bethesda’nın, yakın gelecekte başka bir sürpriz oyunla daha gündeme gelebileceği düşünülüyordu. Target üzerindeki bu başlık, Bethesda’nın Game of Thrones oyunu yapabileceği iddialarını güçlendirdi diyebiliriz.

game of thrones oyunu

Yukarıda yer alan görsel ile sızdırıldığı düşünülen Game of Thrones oyunu, bu gelişmenin aksine, hiçbir zaman gelmeyebilir. Bu haber, Target’ın bir reklam çalışması veya bu yazıya kaynak olan Metro.co.uk isimli sitenin -her ne kadar hata veya şaka olabilir gibi bir ima yapmış olsalar da- GoT’un popüler yapısından yararlanmak istemesiyle de oluşturulmuş olabilir. Ortada iki iddia var ve birbirlerini destekliyorlar. Ne diyelim, umarız bu sızıntı haberi gerçektir ve oyun platformlarında da GoT heyecanı yaşayabiliriz.

Bethesda Game of Thrones oyunu yapacak iddiaları için resmi açıklama geldi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler