Slither.io İçin Hayati İpuçları!

Slither.io

slitherAgar.io’dan ilham alarak geliştirilen Slither.io bir zamanların en moda mobil oyunu olan Snake’den de esintiler taşıyor. Oyunun mantığı oldukça basit. Etraftaki noktaları toplayıp büyümek. Büyürken de diğer yılanlardan kafamızı korumak. Eğer yılanın kafasıyla başka bir yılana çarparsanız dağılıyorsunuz ve tekrar başlamak zorunda kalıyorsunuz.

Oyuna yeni başlayan arkadaşlar için ufak bir rehber hazırlamak istedik.

  • Aksiyondan kaçma! 

Eğer diğer yılanlara hiç bulaşmayayım sadece etraftaki malzemeleri yiyerek büyüyeyim derseniz büyümeniz çok çok yavaş kalacaktır. Diğer büyük yılanların etrafında dikkatlice dolaşırsanız onlardan arta kalanlarla daha çabuk büyüyebilirsiniz.

  • Büyük yılanlardan korkmuyoruz!

Büyük yılanlar ekranınızda gözüktüğünde anlık bir dehşete kapılabilirsiniz ama onlarla seviyeli bir ilişki kurduğumuz sürece bize getirisi daha fazla olacak. Ufak olduğunuz için çok daha seri hareket edebiliyorsunuz ve onlardan kaçabiliyorsunuz. Yeter ki içinde hapis kalmayın.

  • Yok olmuş yılanların artıklarını toplayın!

Oyunda her an bazı yılanlar yok oluyor ve geride büyük ganimet bırakıyor. Bunları kovalamaktan korkmayın.

  • Hızlandırıcıyı zamanında kullanmaya çalışın!

Yediğiniz noktalardan feragat ederek kazandığınız hız bonusunu akıllıca kullanın. Diğer yılanların önünü keserek kendinizden çok daha büyük yılanları dahi sıkıştırabilirsiniz.

  • Size doğru gelen tehditleri doğru değerlendirin!

Bazen en iyi hücum savunmadır. Sizi hedef alan bir yılan gördüğünüzde arkanıza bile bakmadan kaçabilirsiniz. Öncelikli olan kendinizi korumak.

  • İşaret parmağınızla oynayın

Elbette herkesin en kolayına gelen oyun stili farklı olabilir ancak işaret parmağınızla ekranınıza daha kolay hakim olabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler