Small Giant Games, Empires and Puzzles için League of Villains Etkinliğini Başlattı

Empires and Puzzles’ın League of Villains etkinliğini kaçırmayın!
League of Villains
Small Giant Games, Empires & Puzzles için League of Villains Etkinliğini Başlattı

Small Giant Games, Empires & Puzzles’ta League of Villains etkinliğini başlattı. Bu etkinlikte oyuncular, özel olarak çağırabilecekleri beş yıldızlı, dört yıldızlı ve üç yıldızlı kahramanlardan oluşan on yeni kötü adama erişebilecek.

League of villains

League of Villains etkinliğinde yeni kötüler ve yeni bölümler bizlerle

Zynga’nın bir yan kuruluşu olan Small Giant Games, popüler bulmaca oyunu Empires & Puzzles’ta yeni bir etkinlik başlattı. 15 Şubat’a kadar devam edecek olan etkinlik, bu süre zarfında oyuncuların toplaması için bir dizi yeni kahraman sunacak.

Bu sınırlı süreli mücadelede, özel olarak çağrılabilecek beş yıldızlı, dört yıldızlı ve üç yıldızlı kahramanlarda da dahil olmak üzere toplamda on yeni kötü adam yer alıyor. Toxicandra ve Asterius gibi yeni kötülerimizin yer aldığı 10 kişilik kadro, mevcut yeni aşamaların herhangi birinde savaş sırasında kullanıldığında daha fazla istatistik alacak. 

League of villains

Üstelik, birinci sezonun kötü yıldızlarından Dark Lord da yeni sezonda aramıza dönerek kötüler kadrosunda yerini aldı. Nadir, Destansı ve Efsanevi aşamalarından oluşan toplam 30 bölümde artık kendisi de bir kahraman olarak çağırılabilecek.

League of villains

“Empires & Puzzles’ın ilk sezonundaki baş kötü adam Dark Lord’un geri dönüş yapması beni heyecanlandırıyor,” diye açıklama yapan Small Giant Games’in Genel Müdürü Jose Saarniniemi, “Dark Lord’u bu sefer bir kahraman olarak çağırıp kullanabileceksiniz!” dedi.

“Kötü adam olarak oynamanın ve karanlık tarafa adım atmanın eğlenceli bir yanı var. Bu etkinlikle, oyuncuların oyuna yeni bir açıdan bakmasını sağlarken, oyun boyunca eğlenmelerini sağlayacak bir şey yaratmak istedik. “

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts