Söylenti: iPhone 8 Değil, iPhone 10 Gelecek

iphone 8 12 eylül

Bir toplantı şeklinde yeni cihazlarını tanıtmayı bir klasik haline getiren Apple, 12 Eylül’de yapacağı bir etkinlikte yeni cihazını tanıtmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen yeni iPhone’un bu etkinlikte teknoloji meraklılarıyla buluşacağı kesinleşirken, yeni cihazın ismi konusunda da yeni iddialar ortaya atıldı. Yeni cihaz iPhone 8 mi, iPhone Edition mı yoksa iPhone X mi olacak?

Mobil cihaz dünyasının dev markası iPhone, bu yıl onuncu yılını kutluyor. Onuncu yılı neticesinde hayranlarına yeni bir sürpriz yapmayı planlayan Apple, iPhone teknolojileri konusunda yepyeni özellikleri 12 Eylül’de teknoloji dünyasına tanıtacak. iCulture tarafından verilen bilgilere göre yeni iPhone’un adı ne olacak sorusunun cevabı iPhone X yani iPhone 10 olarak görünüyor.

10. Yıla Özel X

iPhone’un onuncu yılına özel, iPhone 8 ismini kullanmayacağı düşünülen Apple, yeni iPhone cihazı için iPhone X ismini uygun görmüş gibi görünüyor. Roma sayılarıyla 10 sayısına işaret ettiği bilinen X, iPhone’un onuncu yılındaki ismi olacak diyebiliriz. Fiyatı konusunda iPhone 7’nin neredeyse iki katı olacağı düşünülen yeni iPhone hakkındaki tüm detaylar 12 Eylül’de Apple’ın gerçekleştireceği etkinlikte ortaya çıkmış olacak.

Total
0
Shares
2 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler