Space Ape İki Yeni Oyunun Ön Lansmanı ile “Tamamen Farklı” Oyun Sözü Veriyor

Space Ape

Space Ape, oyunlarını çeşitlendirmek ve daha büyük piyasalara erişmek amacıyla iyi yeni oyunun ön lansmanını yaptı.

İlk oyun olan Super Karts, Android platformunda 14 Kasım 2016 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Bu oyun şu anda “piyasaya sürülmemiş” olarak görünmektedir ve bu nedenle hiçbir ülkede indirmeye açık değildir.
Oyun, hızlanma ve yön verme işlemlerinin, ekranı tutma ve kaydırma ile yapıldığı tek parmaklı kart yarışıdır. Hem tekli macera hem de online çoklu oynama imkanını sunmaktadır.

Hızlı Şeritte Yaşam

Space Ape aynı zamanda Fastlane:Road to Revenge (Hızlı Şerit: İntikam Yolu) oyununun da ön lansmanını yaptı. 15 Şubat 2017 tarihinde piyasaya sürülen oyun, Avustralya ve Hollanda Android ve iOS platformlarında mevcuttur.
Özelleştirilebilir arabalar ve kilitleri açılabilir silahlarla genel atış oyunları gibi oynanır. Tek kişilik maceraya ek olarak çoklu oyuncu liglerine de sahiptir.

Space Ape’in Gelecekteki Oyunları

Toplamda şirket, iki tanesi duyurulmamış olmak üzere toplamda dört oyun geliştirmektedir.Duyurulmuş iki oyun da Space Ape’in mevcut oyunları olan Rival Kingdoms (Rakip Krallıkları) ve Transformers: Earth Wars (Transformers: Dünya Savaşları) oldukça farklıdır.

Stüdyonun operasyon yöneticisi Simon Hade piyasaya sürülecek bir sonraki oyunların tamamen farklı olacağını söylemiştir. İnşa et ve savaş oyunları yerine yeni oyunlar bir önceki oyunlarla benzerlikler paylaşacaklar. Hade aynı zamanda, “şimdi canlı operasyonlarımızda DNA var,” dedi ve “bu güçlü yanları öne çıkaran bir oyun bulduğumuzda, bu bizi daha da ileriye götürecektir,” diye ekledi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts