Spoorky Çapraz Platformu

Spoorky
Spoorky Çapraz Platformu

Spoorky GuGames Development firması tarafından geliştirilip yayınlanacak bir oyun olarak çıkış yapmaya hazırlanıyor. 8 Kasım itibarıyla çıkış yapacak oyundan yeni haberler gelmeye başladı. Çıkışına bir hafta kala oyunun tanıtımları da hızlandı. Geliştiriciler oyun hakkında daha fazla detay paylaşmaya devam ediyor. Spoorky’nin tamamıyla çapraz platform özelliklerini taşıyacak bir oyun olduğu kesinleşti. Bu sayede oyuncular PC, iOS ve Android cihazları arasında değişimli olarak oynanabilecek bir oyuna sahip olacak. Oyuncuların kendi bölümlerini yaratabilecekleri bir editörde bulunacak. Bu bölümler istenen platform üzerinden oynanabilecek.

Spoorky editörü
Spoorky editörü

Yaratılan Bölümler için Yarışılacak!

Oyuncular kendi bölümlerini istedikleri platformda oynamak üzere yaratabilecek. Bu noktada oyuncular arasındaki rekabetin artması için bir yarışma sistemi geliştirildi. Tüm oyuncular istedikleri bölümde daha önce başarılmış tamamlama zamanlarının üzerine çıkmaya çalışacak. Daha önceki bitirilme sürelerini rekor olarak kıran oyuncular oranın sahibi olacak. Bir kişi tarafından yaratılmış olsa bile o bölümde daha iyi derece yapan biri o bölümü ele geçirebilecek. Haftalık turnuvalar şeklinde gerçekleşecek ekstra etkinliklerle de oyun dinamik bir yapıya sahip olacak. Farklı bir deneyim için aksiyon macera oyunları arasında kendine özgü yapısı olan Spoorky tercih edilebilir.

Spoorky Editörü Özellikleri

Oyun içi bölüm yaratma editörüne bakıldığında Spoorky’nin ne kadar farklı bir oyun olduğu bir kez daha ortaya çıkıyor. Bölümlerin nasıl yaratılacağı, oyunda bölümlerin nasıl rollerinin olacağı gibi konularda Spoorky editörü işlevselliğini artırıyor. Topluluğun dahil olması ile birlikte sistemin nasıl çalışacağı da merakla takip ediliyor. Özellikleriyle Butterscotch Shenanigans’ın Levelhead’iyle benzerlik gösteren oyun tüm platformlarda aynı bölümün oynanmasına imkan sağlayacak. Bölüm yaratıcılarının takip edilebileceği oyunda sevilen içeriklere bu şekilde ulaşılabilecek. Takipçilerle yaratılan bölümlerin paylaşılabileceği bir ortam kuran geliştiriciler online yarışmaların düzenlenmesine de fırsat verecek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler