Squids Odyssey Erişime Açıldı!

Squids Odyssey
Squids Odyssey Erişime Açıldı

Squids Odyssey bir süredir konsol platformlarında oynanmaya devam ediyordu. The Game Bakers tarafından geliştirilen oyun Wii U ve Nintendo 3DS platformlarına oynanıyordu. RPG türündeki oyun bu platformlarda sahip olduğu özelliklerle büyük bir açığın karşılanmasını da mümkün hale getiriyordu. İlk kez 2011 yılında çıkış yapan Squids oyunu ile birlikte bu yeni evren oyun dünyasındaki yerini aldı. 2012’de Squids Wild West adıyla oyunun sequel’i olma özelliği taşıyan yeni bir oyun geldi. Bu oyun Western temasına sahip bir oyun olarak geliştirilmişti.

Squids Odyssey stratejileri
Squids Odyssey stratejileri

İki Oyun Birleştirildi!

2011’de çıkan oyunun ilk hali ile 2012’de değiştirilen özellikleriyle Western temalı oyun birleştirilerek yeni bir oyun haline geldi. 2014 yılında Squids Odyssey adıyla oyunların birleşmiş haliyle yayınlanması sağlandı. Nintendo ve Wii platformlarında o süreden beri konsol rpg oyunları içinde fark yaratan bir oyun olarak oynanmaya devam etti. Uzun süredir mobil platformlara gelmesi beklenen oyun için beklenen haber verildi. Oyun iOS ve Android marketlerdeki yerini aldı.

Squids Odyssey Mobilde Nasıl?

Önceki oyunlarıyla konsol platformunda başarılı bir noktaya ulaşmış olan oyunun mobilde nasıl bir performans gösterdiği merakla bekleniyor. Oyun hakkında gelen ilk oyuncu izlenimlerine bakıldığında oyunun beğenildiği görülüyor. Özellikle donanımların artık çalıştırmadığı önceki oyunlarla kıyaslandığında Squids Odyssey’in önünün daha açık olduğu görülüyor. Sadece performansı ve sistem gereksinimleri ile değil oynanışıyla da bugünün gerisinde olan önceki oyunların yerine mobil oyun tercih edilebiliyor. Yeni iOS ve Android donanımları ile Squids Odyssey stratejileri oluşturarak oyun içinde ilerlemek de oldukça keyifli oluyor. Oyunu sadece seriyi daha önce oynamış olanlar değil ilk kez Squids oynayacak olanlar da rahatlıkla oynayabiliyor. Başarılı bir şekilde geliştirilmiş oyunu ilk kez mobilde denemek de seriye olumlu bir bakış kazanılmasını sağlayabilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler