Standoff 2 iOS güncellemesi ne zaman geliyor?

Standoff 2’ye Yaz Güncellemesi adı altında Android oyuncuları son sürümü oynayabilirken iOS kullanıcıları hala önceki sürümlerde oynuyor. Axlebolt’un açıklamasına göre iOS sürümü her an gelebilir.
Standoff 2 Yaz Güncellemesi
Axlebolt tarafından Yaz Güncellemesi ismi verilen bu güncelleme oyuncuları sevindirecek tarzda.

Standoff 2 iOS güncellemesi hala yayınlanmış değil. Android oyuncuları yeni oyun modu olan Arcade ve indirimlerden faydalanabilirken iOS kullanıcıları güncelleme gününü merakla bekliyor. Standoff 2 tarafından resmi bir açıklama yapılmasına rağmen hala güncelleme yayınlanmış değil.

Standoff 2 iOS Güncellemesi

Android oyuncuları 0.13.5 sürümüyle oyunlarına devam ederken iOS kullanıcıları hala eski sürümde oynuyorlar. Axlebolt bu sıkıntıyı hızlı bir şekilde çözmeye çalışsa da açıklamanın üzerinden üç gün geçti. Güncelleme şimdilik iOS tarafında değerlendirme bekliyor. Yeni güncellemenin iOS versiyonu gelmesi an meselesi.

Standoff 2 Güncelleme Notları
Oyunun mağaza bölümü tıpkı market gibi alt sekmelere ayrıldı.

Axlebolt’un Yaz Güncellemesi ismini verdiği güncellemenin detaylarına “Standoff 2 Yeni Arcade Modu: Neler yapılabilir?” adlı rehberimizden ulaşabilirsiniz. Android oyuncularının geldiğine sevindiği en büyük özellik Scorpion kasasının fiyatı yarıya düşmesi oldu. Yaklaşık 15 gün süresi kalsa da Arcade modu göz ardı edilemeyecek kadar güzel.

Android platforma gelen güncellemeden günler sonra resmi Standoff 2 sayfasından “Güncellemenin yakın bir zamanda geleceğini bildirmiştik, Ancak yeni Apple politikasına göre Apple ID üzerinden bağlantı kurulması gerekiyor, gerekli işlemler yapıldı. Güncelleme şimdilik iOS tarafından onay bekliyor.” diyerek oyuncuları haberdar etti.

İndirimli bir halde Scorpion kasası alırsanız düşük ücretli silahlar çıktığında pek zarar etmemiş olacaksınız. Normalde 100 Altın karşılığı satın alınan bu kasanın içerisinden kötü eşyalar düşebiliyor. Böylelikle 100 Altın saniyeler içerisinde sıfıra kadar düşebiliyor. Ancak 50 Altın ile alındığından zarar etme oranınız yarıya düşüyor. Kasa satın alıp güzel eşya kazanmak istiyorsanız “Standoff 2 Kasalardan Güzel Eşya Çıkarma Taktikleri” adlı rehberimize göz atabilirsiniz.

Standoff 2 Arcade Modu
Arcade modunun yanında Zone 9 haritasının A bölgesinde değişiklikler yapıldı.

Güncelleme geldikten sonra oyuna Apple ID ile bağlanmaya çalışırsanız yeni hesap açılacak. Oyunla bağlantı kurduğunuz Facebook gibi hesaplarla giriş yaparak var olan hesabınızdan oyuna devam edebilirsiniz. Eğer herhangi bir bağlantı kurmadıysanız hesabınız tehlikede olabilir. Oyunu güncellemeden önce en az bir hesap bağlayın ve oyunu güncelleyin.

iOS güncellemesi hala gelmediğinden dolayı bazı kullanıcılar özel teklifin süresinin ne kadar olacağını merak ediyor. Güncelleme geç geldiğinden dolayı iOS kullanıcıları için özel bir teklif oluşturulabilir. Ancak bu konu hakkında hiçbir gönderi paylaşılmadığından dolayı net bir karar bulunmuyor.

Standoff 2’de rakibinizin nerede olduğunu biliyorsanız ancak aranızda mesafeler bulunuyorsa “Standoff 2 Duvardan Adam Vurma” rehberine göz atarak rakibinizle karşılaşmadan duvar arkasından rahatça vurabilirsiniz. Bu sayede rakibiniz sizle karşılaşmadan hasar alacak ve mermilerin nereden geldiğini bile anlayamadan ölecek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts