Stardew Valley için iOS Macerasına Çok Az Bir Zaman Kaldı!

Stardew Valley iOS
Stardew Valley iOS’a ne zaman gelecek

Stardew Valley bağımsız bir çiftçilik simülasyonu olarak boyundan çok daha büyük işler yapmayı başardı. Çok büyük bir kitleyi oyun içerikleri ile kendine tutmayı başaran oyun yayınlandığı platformlarla kendine zenginlik katıyor. Windows, OS X, Linux, PS4, Xbox One, Switch gibi çok sayıda platforma gelen oyun iOS ve Android sürümlerini çıkarmaya hazırlanıyor. Oyundaki ilerleyişlerle birlikte çıkması merakla beklenen oyun hakkında yeni bilgiler paylaşıldı. Mobil platforma odaklanan geliştiriciler önce App Store ardından Android platformlar için oyunu çıkaracak.

stardew valley ipuçları
Stardew Valley Oyunu İçin Önemli İpuçları

Stardew Valley’de Oyuncuları Neler Bekliyor?

Daha önce Stardew Valley’i oynamış olan oyuncuların yine benzer bir içeriği bu kez mobil platformda bulması söz konusu olacak. Pek çok oyuncunun simülasyon rpg oyunları arasında en sevdiği oyun olarak adlandırdığı Stardew Valley’de çiftlik hayatı geniş detaylarla yaşanabiliyor. Büyükbabasından miras kalan bir çiftliği yöneten oyuncular Pelikan Kasabası’nda hayatlarına yeni bir başlangıç yapıyor. Oyunda sadece çiftçilik simülasyonu özelliklerini kullanmayıp enerji yönetimi, sosyalleşme, eğlence için ayrılmış zamanları da yönetmek gerekiyor. Oyun zamanı içinde oyuncular dört farklı mevsimde birkaç yıl boyunca çalışıyorlar.

Stardew Valley’in Mobil Deneyimi Nasıl Olacak?

Bugüne kadar farklı oyun platformlarında deneyimlenen Stardew Valley’in ilk kez dokunmatik yönetilen bir platforma gelecek olması merak uyandırıyor. Çiftliğin nasıl düzenleneceği, ekinlerin nasıl alınacağı, mesafeler arasında nasıl yol alınacağı gibi şeylerin nasıl yapılacağı merak ediliyor. Bu noktada oyuncular stardew valley ipuçları ile mobil platformda oyunu daha etkin nasıl oynayacaklarını da bulabilirler. Daha önce görülmemiş bir kullanıcı ara yüzü ile oyuncuların karşısına çıkacak oyun mobil platformda kendini yeniden var etmiş olacak. PC kullanıcıları kayıt dosyalarını iTunes’a aktarırsa mobil platformda kaldıkları yerden oyuna devam edebilecek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler