Storm Boy The Game Çıkış Tarihi

Storm Boy The Game
Storm Boy The Game Çıkış Tarihi

Storm Boy The Game Colin Thiele ait bir roman olarak biliniyordu. 1964 yılında yayınlanan romanın video oyunu yapıldı. İnteraktif ögelere dayanan altyapısıyla oyun romandaki hikayeyi oyun dünyasına taşıyor. Kitaptan hareketle Avustralya kıyılarında yaşayan Mike isimli bir çocuğun hikayesine oyunda yer veriliyor. Romanın oyundan önce 1976’da bir sinema filmi de yapılmıştı. Ayrıca yakın zamanda aynı hikayeyi ele alan bir film daha bekleniyor. Blowfish Studios tarafından geliştirilen oyun PC, konsol ve mobil platformlara gelecek.

Storm Boy hikayesi
Storm Boy hikayesi

Storm Boy The Game Oyun Hakkında İlk İzlenimler

Storm Boy; Steam, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, iOS ve Android platformlarına çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyunun yakın zamanda çıkış yapacağına dair bilgilere yer verilen fragmandan oyuna dair bazı detayları görmek mümkün oldu. Fragman üzerinden elde edilen izlenimlere bakıldığında ekran görüntülerinde oyunun oldukça başarılı olduğu görülüyor. Başarılı macera oyunları için olmazsa olmaz tasarımlar konusunda da oyunun özgün bir yapısı olduğu dikkatleri çekiyor. Oyunun ekran görüntülerine bakıldığında Storm Boy’un oyun dünyasında sanata yakın stilde çizimleri bulunan oyunlardan biri olacağı görülüyor.

Oyunun İçeriğinde Neler Var?

Romandan uyarlanan bir hikayeye sahip olduğu için oyunda hikayelerin bölümlerinin parça parça anlatılması bekleniyor. Fragmandan, açıklamalardan ve ekran görüntülerinden gelen bilgilere göre oyunun hikayesinin mini oyunlarla ilerleyeceği görülüyor. Bu oyunlar arasında pelikan besleme, deniz canlılarını avlama gibi görevler bulunuyor. Storm Boy hikayesi olarak oyunun ana hikayesinde ise oyuncular farklı bir deneyim yaşayacak. Oyunda hem Storm Boy hem de onun en iyi arkadaşı olan Pelikan Bay Percival yönetilebilecek. 20 Kasım’da tüm platformlarda oyunu oynamak mümkün olacak. Aynı gün çıkacağı tüm platformlarda oynanabilecek olan oyun PAX Aus etkinliğinde daha önce denenebilecek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts