Tales of Crestoria mobil platformlara geliyor

Tales of Crestoria oyunu haziran ayında mobil platformlara geleceği duyuruldu. Oyun sıra tabanlı RPG tarzında olacağı söylendi.
Tales of Crestoria
Tales of Crestoria, Haziran ayında mobil platformlara gelecek.

Bandai Namco’nun geliştirdiği Tales of Crestoria oyununun haziran ayında mobil platformlara geleceği duyuruldu.

Tales of Crestoria haziran ayında mobil platformlarda

Oyun geçtiğimiz yıllarda, kullanacağı savaş sistemini ve bunun yanında etkileyici görseller ile ilgili bir fragman yayınlamışlardı. Ayrıca oyunun İngilizce versiyonu üstünde çalıştıklarını duyurdular. Oyunun yapımcısı Tomomi Tagawa oyunun İngilizce versiyonunu Twitter hesabından tanıtıp, oyunun haziran ayında çıkacağını söyledi. Bu tarihin kesin olacağını ve değişmeyeceğini de belirtti.

Tales of Crestoria
Oyun tüm dünya ile aynı anda yayınlanacak.

Oyun dünya çapında aynı zamanda piyasa sürüleceği söylenen oyunun, Tales oyun tarihinde ilk olacağı söyleniyor. Bu nedenle Bandai Namco, İngilizce versiyonunu açık bir beta testinde yayınlayıp oyuncuların incelemesine bakacak. Oyunun beta testi mayıs ayında başlayacak. Ayrıca İngilizce dili eklenmesinin yanında Japonca sesler ve altyazılar da oyuna eklendi.

Oyunun açıklamasına Twitter’dan bakmadıysanız oyun, savaşların ağırlıklı olarak ”Mistik Artes” olarak bilinen özel yeteneklere odaklanacağı sıra tabanlı bir RPG oyunu olacak ve bu yılın haziran ayında App Store ve Google Play Store’da ücretsiz olarak indirip oynayabileceksiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts