Tap Busters Yayınlandı!

tap busters

Tıklama tabanlı aksiyon oyunu Tap Busters mağazalarda indirmeye sunuldu

Aksiyon RPG türü oyunlarda ilgi çekici bir kategori olan tıklamaya dayalı oynanış, sık sık karşımıza çıkıyor. Game Alliance tarafından kısa süre önce indirmeye sunulan Tap Busters adındaki oyun da bu oynanışı temel alıyor. Uygulama marketlerinde erişime açılan ve oyuncuların ilgisine sunulan Tap Busters: Galaxy Heroes ‘un grafikleri ise  ünlü illüzyonist Noper tarafından hazırlandı.

Sürekli tıklama

Galaksiler arası savaşta imparatorluğu gezerek galaksiyi yok etmeye çalışan yaratıkları durdurduğunuz oyunda tek yapmanız gereken düşmanın üzerine tıklamak. Yardımcı minyon ile birlikte kahramanımız sürekli ateş ederek düşmanları öldürüyor.

Çok zorlamayan bir yapısı olan oyunda elde ettiğiniz paralar ve elmaslar ile ekipmanlarınızı güçlendiriyorsunuz. Böylece yaratıklar daha hızlı ölüyor. Ayrıca elmasları silahlarınıza takarak gücünü arttırıyorsunuz. Yine tecrübe puanları ile kendinizin veya minyonunuzun yeteneklerini yükseltebiliyorsunuz. Tanınmış illüstrasyon ustası Noper’ın elinden çıkan grafikler oldukça başarılı. Tamamen ücretsiz olan mobil oyunda oyuncular oyun içi satın almalara dahi ihtiyaç duymadan ilerleyebiliyor.

Oyunu yayınlayan Game Alliance firması ise Siege: Titan Wars ve Languinis gibi başarılı yapımlara imza atmış bir ekip. Tap Busters oyununa Google Play üzerinden erişmek için buraya, App Store üzerinden erişmek içinse buraya tıklayınız. Oyunun tanıtım videosuna aşağıda yer alan oynatıcıdan erişebilirsiniz. Keyifli seyirler ve iyi oyunlar dileriz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts